Battle RoyalePC

Türkiye’de Kaç Pubg Lite Oyuncusu Var?

Pubg, çıktı çıkalı çeşitli sürümleri ile rekor kırarken bütün oyunculara bir alternatif olsun diye yeni sürümleri de piyasaya sürüyor. Pubg’den sonra hem ücretsiz hem de mobilde oynansın diye Pubg Mobile piyasaya sürüldü. Daha sonra mobil Pubg emülatörlerle oynanmaya başlayınca bu eksikliği gidermek için Gaming Body isimli kendi emülatörünü, Tencent hayata geçirdi. Bu da yetmedi emülatör derdini ortadan kaldırmak için her türlü bilgisayarda oynansın ve de bütün oyunculara hitap etsin diye Pubg Lite sürümü hayat geçti.

Pubg Lite Türkiye’de beta sürecine girdi.

Yakın zaman önce Pubg Lite ülkemizde ve bir kaç ülkede beta denemelerine başladı. Düşük sistem gereksinimleri sayesinde neredeyse her türlü bilgisayarda bile oynanabilen Pubg Lite, tost makinasında bile oynanabilir yorumları yapılıyor. Bu açıdan daha çok oyuncuyu oyuna dahil etme imkanı bulan Tencent, başarılı olmuş görünüyor. İşte bakın Pubg Lite’ın Türkiye’de oyuncu sayısı…

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Pubg Lite’ın Türkiye’de kaç oyuncusu var?

Yapılan açıklamaya göre ülkemizden Pubg Lite hesabı açan 700 binden fazla kişi var. Türkiye için oldukça büyük bir sayı olduğunu söylemekte fayda var. Sadece ülkemizde bu kadar kalabalık olmasının nedeni ise neredeyse her bilgisayarda oynanabiliyor olması. Kayıtlı kullanıcı sayısının da her geçen gün arttığı biliniyor.

pubg lite güncellemesi gelen yenilikler ve değişiklikler

Pubg Lite sistem gereksinimleri için buradaki yazımıza bakabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
FortniteRehber

Fortnite: Ücretsiz Major Mancake Kostümü

Fortnite

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Valheim

Valheim 10 milyon kopya sattı

Call of DutyNişancı Oyunu

Call of Duty bir yılda 50 milyon oyuncu kaybetti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
İlk Pubg Lite Güncellemesinde Neler Var?