Strateji

Elder Scrolls Legends: Moons of Elsweyr 27 Haziranda Çıkıyor

Elder Scrolls Legends’ın yeni genişleme paketi Moons of Elsweyr E3 konferansında duyuruldu. Blizzard’ın Hearthstone oyunuyla beraber mobilde en çok oynanan kart destesi strateji oyunu olmasıyla bilinen Elder Scrolls Legends yeni genişleme paketinin 27 Haziran’da yayınlanacağını duyurdu ama daha fazla detay şimdilik yok. Yakın zaman içinde, yayınlanma tarihi yaklaştığı zaman Moons of Elsweyr genişleme paketiyle ilgili bilgiler gelmeye başlayacaktır.

Elder Scrolls Legends: Moons of Elsweyr hakkında bilinenler

Açıklanan çok az bilgi var. Size aktaralım. Khajit bölgesiyle ilgili bir genişleme paketi olan Elder Scrolls Legends: Moons of Elsweyr hakkında bilinen bir diğer detay yayınlanma tarihi. Güncellemenin 27 Haziran tarihinde çıkacağı açıklandı.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Bunun yanında elbette oyuncular için tahmin yürütmemiz mümkün. Muhtemelen bu büyük güncelleme paketiyle birlikte yeni kart desteleri ve Khajit bölgesinde geçen yeni bir hikaye bizleri bekliyor.

Ayrıca Bakınız:   Legends of Runeterra: En İyi Yaygın Kartlar Rehberi

Elder Scrolls Legends nasıl bir oyun?

elder scrolls legends mobil kart destesi oyunu

Bethesda’nın geliştirdiği ve yayınladığı Elder Scrolls Legends hikayesi oldukça etkileyici olan bir kart destesi strateji oyunudur. Oyuna başlamadan önce oyunun müsade ettiği sayıda kartı destenize ekliyorsunuz. Burada stratejinizi ve oyun taktiklerinizi ön plana çıkarmanız gerekiyor. Kart destenizi oluşturduktan sonra rakibinizle karşılaşmaya başlıyorsunuz. Kartlarınızı oyun alanına sırayla atıyor ve saldırılarınızı ya da savunmanızı sırayla yapıyorsunuz. Hem sizin hem de rakibinizin belli bir can puanı bulunuyor. Saldırılarınızla birlikte rakibinizin can puanını sıfıra indirdiğiniz zaman oyunu kazanıyorsunuz.

Eğer hala Elder Scrolls Legends oynamadıysanız indirip deneyebilirsiniz.

Google PlayAppStore

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
KonsolRehber

Nintendo Switch'ten Bilgisayara ya da Telefona Ekran Görüntüsü Gönderme

MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

AksiyonDövüş Oyunları

Shadow Fight Arena Yakında Çıkıyor

Hayatta Kalma

Dawn Breaking, Hayatta Kalma, Mobil Açık Dünya Oyunu, Betaya Giriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Grimvalor Mobil Aksiyon Oyunu İncelemesi