Strateji

Elder Scrolls Legends: Moons of Elsweyr 27 Haziranda Çıkıyor

Elder Scrolls Legends’ın yeni genişleme paketi Moons of Elsweyr E3 konferansında duyuruldu. Blizzard’ın Hearthstone oyunuyla beraber mobilde en çok oynanan kart destesi strateji oyunu olmasıyla bilinen Elder Scrolls Legends yeni genişleme paketinin 27 Haziran’da yayınlanacağını duyurdu ama daha fazla detay şimdilik yok. Yakın zaman içinde, yayınlanma tarihi yaklaştığı zaman Moons of Elsweyr genişleme paketiyle ilgili bilgiler gelmeye başlayacaktır.

Elder Scrolls Legends: Moons of Elsweyr hakkında bilinenler

Açıklanan çok az bilgi var. Size aktaralım. Khajit bölgesiyle ilgili bir genişleme paketi olan Elder Scrolls Legends: Moons of Elsweyr hakkında bilinen bir diğer detay yayınlanma tarihi. Güncellemenin 27 Haziran tarihinde çıkacağı açıklandı.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Bunun yanında elbette oyuncular için tahmin yürütmemiz mümkün. Muhtemelen bu büyük güncelleme paketiyle birlikte yeni kart desteleri ve Khajit bölgesinde geçen yeni bir hikaye bizleri bekliyor.

Elder Scrolls Legends nasıl bir oyun?

elder scrolls legends mobil kart destesi oyunu

Bethesda’nın geliştirdiği ve yayınladığı Elder Scrolls Legends hikayesi oldukça etkileyici olan bir kart destesi strateji oyunudur. Oyuna başlamadan önce oyunun müsade ettiği sayıda kartı destenize ekliyorsunuz. Burada stratejinizi ve oyun taktiklerinizi ön plana çıkarmanız gerekiyor. Kart destenizi oluşturduktan sonra rakibinizle karşılaşmaya başlıyorsunuz. Kartlarınızı oyun alanına sırayla atıyor ve saldırılarınızı ya da savunmanızı sırayla yapıyorsunuz. Hem sizin hem de rakibinizin belli bir can puanı bulunuyor. Saldırılarınızla birlikte rakibinizin can puanını sıfıra indirdiğiniz zaman oyunu kazanıyorsunuz.

Eğer hala Elder Scrolls Legends oynamadıysanız indirip deneyebilirsiniz.

Google PlayAppStore

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Yüzüklerin Efendisi: Kart Oyunu gözden geçirilmiş yeni versiyonla yeniden yayınlanıyor

Mobil OyunStrateji

Star Discord mobil oyunu StarCraft benzeri olarak dikkat çekiyor

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Grimvalor Mobil Aksiyon Oyunu İncelemesi