ListeRol Oyunu

En İyi Rol Yapma Oyunları (Haziran 2019)

Google Play onaylı, editörün seçimi en iyi rpg mobil alternatiflerini sizler için derledim. Google Play en iyiler listesini her zaman günce tutuyor. Belki bu oyunları denemediniz belki de güzel taraflarını göremediniz. Bu yazıda size yardımcı olmayı umuyorum. Listedeki oyunlar sizlere geniş bir dünya keşfetme imkanının yanında ayrıca içinizdeki kahramanı ortaya çıkarma imkanı da sunuyor. Listemizde Darkness Rises, Legend of Solgard, Assassin’s Creed Rebellion, Stardew Valley, Age of Magic oyunları var. Dilerseniz başlayalım ve bakalım bu mobil rol oyunları bizlere neler sunuyor görelim.

Darkness Rises

Darkness Rises rol dünyasına efsane biçimde girmiş oyun hala popülerliğini koruyor ve Google Play’de bunu tastikliyor. Kendine has güçlü yaratıkları, Fantastik dünyası ve detaylı karakter yaratma ekranının yanında oyun içindeki geniş kostüm yelpazesi sayesinde inanılmaz kişiselleştirme Darkness Rises oyununa ayrı bir zevk katıyor. Mobil Mmorpg Darkness Rises, PvE içeriklerin yanında PvP içerikleriyle de dikkat çeken bir oyun. Denemeden geçmeyin. Şimdi indirin.

Google PlayAppStore

Legend Of Solgard

Bulmaca türünde oldukça başarılı olan King’in bulmaca ve rpg öğelerini harmanladığı efsane oyunu Legend of Solgard, renk eşleştirme oyunlarına da başka bir soluk getiriyor. Topladığınız savaşçılarınızı renklerine göre eşleştirmek suretiyle düşmanınıza saldırdığınız bir oyun. Çok eğleneceğizi garanti ediyoruz.

Google PlayAppStore

Assassin’s Creed Rebellion

Assassin’s Creed evreninde bir mobil oyun mu oynamak istediniz. Bunun için en iyi Oyun Assassin’s Creed Rebellion mobil oyunu. Assassin’s Creed evreninde geçen yemi bir hikaye sizleri kendine çekecek. Ayrıca oyun strateji ve rpg öğelerini en iyi şekilde harmanlamayı başarmış görünüyor. Üs kurma, kahraman toplama ve geliştirme seçenekleri de oyunun zenginliğini arttırıyor.

Google PlayAppStore

Stardew Valley

Ödül almış bu rol oyununu mobile oynamak için harika bir fırsat. Stardew Valley oyunu rpg öğelerini ayrıca simülasyon ve çiftlik geliştirme özellikleriyle birleştiriyor. Mobil sürümde ayrıca kontrollerin daha iyi hale geldiğini göreceksiniz. Harabeye dönmüş çiftliğinizi geliştirin ve kara geçirin. Arkadaşlarınızla da oyun içinde iletişimde olabilirsiniz.

Google PlayAppStore

Age of Magic

Sıra tabanlı rpg sevenlerin yüksek grafik detaylarına sahip Age of Magic oyununu gözden kaçırmaları büyük bir hata olacaktır. Kahramanlarınızı toplayın ve geliştirin. Takımınızı kurun ve düşmanlarınıza karşı mücadele edin. Bu sıra tabanlı harika oyun Age of Magic ‘i hemen indirin.

Google PlayAppStore

Bir başka yazımızda sizlere yine harika oyunlar göstermeye devam edeceğiz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

AksiyonRehber

Saints Row: Nasıl Fotoğraf Çekilir (Fotoğraf Modu)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Google Stadia Çıkış Tarihi ve Abonelik Ücretleri