RehberRol Oyunu

Raid: Shadow Legends Rehberi

Plarium oyun geliştirici şirketin bir başka yüksek grafik detayına sahip oyunu Raid: Shadow Legends için bir rehber hazırladık. Bu rehberde oyunla ilgili bilgiler bulabileceğiniz gibi, en başından giriş düzeyinde oyunda nasıl ilerlemelisiniz anlatmaya çalışacağız. Bahsedilen taktiklerin hızlı gelişmek ve ileriye dönük yatırım yapmak için geliştirildiğini unutmayın. Bu taktikleri kendi oyun tarzınıza göre düzenleyerek Raid: Shadow Legends sıra tabanlı mobil oyundan keyif almaya bakın.

Raid: Shadow Legends nasıl bir oyun?

Raid: Shadow Legends sıra tabanlı oynanan yani siz oynadıktan sonra rakibinizi beklediğiniz bir oyun yapısına sahiptir. Genel manada farklı yapıda karakterleri siz geliştirdiğiniz ve onlara yatırım yaptığınız için rpg kategorisine de girer. Çeşitli taktikler geliştirmek zorunda olduğunuz için de biraz strateji öğelerini içinde barındırır.

Raid: Shadow Legends rehber ve taktikler

Bütün Başarımları Bitirin

Eğitim kısmı bitine kadar bütün başarımları yapın. Ayrıca daha sonra başarımlar listenizden kontrol ederek başarımlara özellikle eğilebilirsiniz. Oyuna başladığınızda bu yolu takip etmeniz başarımlardan gelen ödüllerle hızlı bir şekilde ilerlemenizi sağlayacaktır. Başarımlar kısmını “Achievements” şeklinde görebilirsiniz. “Quest – Achievements” yolunu takip ederek bulabilirsiniz. (Zaman içinde değişebilir)

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Bütün Günlük, Haftalık ve Aylık Görevleri Eksiksiz Yapın

Bu oldukça zor bir taktik, biliyoruz. Ama size mükemmel bir getirisi olacak. Günlük görevler hergün, haftalıklar haftada bir ve aylıklarda ayda bir yenilenir. Örneğin bir ay boyunca her günlük görevi, 4 haftalık görevi ve 1 aylık görevi yaptığınız zaman çok fazla parayla alabileceğiniz kadar ödül kazanacaksınız ve hızlı gelişmek için bu gerekli.

raid shadow legends rehberi

Online Olmaya Çalışın

Ne kadar uzun süre oyunda kalırsanız o kadar çok hediye kazanırsınız çünkü çevrimiçi olma ödülleri veriliyor. Oyunu ücretsiz yani herhangi bir para harcamadan oynamak isteyenler için yine büyük getirisi olacaktır. Bir gün içinde 180 dakika oyunda kalmanız maksimum ödülü almanıza yetecektir. 180 dakika hiç çıkmadan oyunda kalmanıza gerek yok. Çevrimiçi olduğunuz süreyi hesaplıyor ve toplamını sizden istiyor.

Shardları Biriktirmeyin

Kahraman alabildiğiniz Shardları biriktirmeyin. Çünkü biriktirdiğiniz zaman herhangi bir kazanımınız olmuyor. Gerekli Shardı topladığınız zaman hemen kahramanınızı çağırın. Oyunda bir sürü kahraman toplanabiliyor ve geliştirilebiliyor.

raid shadow legends rehberi

Gemleri Boşuna Harcamayın

Oyuna ilk girdiğinizde, başarımlardan ve bazı görevlerden gemler gelecek. Yani gerçek parayla satın alabildiğiniz bir para birimi. Bunu biriktirin. Herhangi değersiz bir şeye harcamayın. Çokları bu elmasları Gem Mine için harcamanızı öneriyor. Toplamda 1500 elmas harcanan bu maden 100 günde bu elmasları geri kazandırıyor.

Takımınızı Oluştururken Elementel Avantajı Kullanın

Takımınız rakibinizden daha güçsüz olsa bile elementel avantajınızı kullanarak daha iyi bir savaş çıkarabilirsiniz. Elemental avantajdan kastımız, suyun ateşe üstünlüğü gibi üstünlüklerdir. Bir çok oyunda bu üstünlükler kullanılır. Örneğin ateş elementi bir zindana su elementi kahramanlarla girmeniz size büyük avantaj sağlayacaktır.

raid shadow legends rehberi

Ekipmanlarınızı Yükseltin

+8 olana kadar bütün ekipmanlarınızı yükseltip güçlenin. Ucuz olduğu için beklemenize gerek yok. Sadece uzun soluklu giyeceğiniz ekipmanlarınızı +16 yapın. Değersiz olanlara + basmayın. Seviyenize göre + durumunu belirleyin.

Kahramanların Seviyesini Yükseltin

Bazı durumlarda seviyenizin düşük olduğunu hissedebilirsiniz. Kahramanlarınızın seviyesini yükseltmek için onların idare edebileceği yüksek bir zindana tekrar girin. Bu sayede yeni ve daha zor zindanlara onları hazırlayın.

Takımınızı Akıllıca Kurun

Oyunu ücretsiz oynamayı düşündüğünüz için genel bir kahraman takımı kurun, ona odaklanın. Daha fazla kahraman geliştirmek pahalıya mal olacaktır. Bu nedenle küçük bir takıma odaklanın ve onunla ilerlemeye çalışın. Bu sayede ücretsiz olduğunuz halde daha fazla ilerleyebileceksiniz.

Bu önerileri uyduğunuz zaman oyuna para yatıranlar kadar iyi konumda olacağınıza emin olabilirsiniz. Raid: Shadow Legends rehberi gibi daha çok rehberin gelmesini istiyorsanız yazın. Bununla birlikte hangi oyunlarla ilgili rehber istiyorsanız belirtin.

İndirmek için:

Google PlayAppStore

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft: Slime Chunk Nasıl Bulunur?

RehberStrateji

Manor Lords: Hastalıkları Nasıl Tedavi Edersiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Panter Evcilleştirme, Hızlıca Binek Elde Etme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyber Hunter En İyi Silahlar