Eğlencelik Bilgi Oyunları

Şans Çarkı – Eğlencelik Bilgi Oyunu

Bilgi oyunlarının ülkemizde oldukça sevildiğini biliyoruz. Hem neredeyse her telefonda oynanabilmesi hem de insanların bilgilerini test etmek istemeleri nedeniyle gayet popüler bir kategori olan eğlencelik bilgi oyunları kategorisinde en iyi seçeneklerden birisi Şans Çarkı mobil oyunu. Bildiğimiz Çarkıfelek. Yalnız farklı yönleri de var. Bu yazıda bir kaç farka bakarak Şans Çarkı oyununu sizlere kısaca tanıtmaya çalışacağım.

Bildiğiniz Çarkıfelek

Oyunda çarkı çevirme ve çıkan puana göre para kazanma özelliği var. Çarkı çevir ve çıkan soruyu bil. Ayrıca harf satın alma özelliği de Çarkıfelekten alıntı. Bu açıdan televizyonlarda hala yayınlanan çarkı felek programı benzeri olduğu için yabancılık çekmeyeceksiniz.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Farklı kategoriler var

Oyunun bilindik çarkı felekten farkı farklı kategorilerden sorular gelmesi. Filmlerden, edebiyata, atasözlerinden güncel konulara birbirinden farklı kategorilerden sloganlar sizleri bekliyor. Bir soru değil de slogan tahmin etmek cümlenin ne olduğunu bilmek için çabalıyorsunuz.

Ayrıca Bakınız:   Angry Birds Match - Bulmaca - Orman Yolu Etkinliği

şans çarkı mobil bilgi oyunu

Arkadaşlarla oynama

Oyunda arkadaşlarla yarışma imkanı da bulunuyor. Bununla birlikte rekabet düzeyi oldukça artıyor ve oyun daha da eğlenceli hale geliyor.

Oyunun tamamen Türkçe olduğunu ve bu konuda iyi olduğunu söyleyelim. Eksik bir yönünü de oynayanlardan öğreniyoruz. Oyunun bölümleri yeterli değil. Yeni bölümlerin hızlı bir şekilde eklenmesi gerekiyor. Oyunu indirmek isterseniz sizlere bağlantılarını verelim.

Google PlayAppStore

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Black Desert Mobile Sonunda Batıya Geliyor