Haber

MSI Android Emülatorünü Yayınladı

MSI, özellikle oyuncu bilgisayarlarıyla dikkat çeken bir marka. Gerçekten kaliteli ve görsel olarak üst kategoride yer alan laptoplarıyla, yüksek performanslı kasalarıyla dikkat çeken şirket mobil oyun pazarından kendi çapında pay almak için kendi Android emülatorünü yayınladı. Bluestack ile iş birliği yapan MSI, Bluestack’dan daha gelişmiş bir emülator sizlere sunuyor.

240 fpsye kadar oynatma desteği

The MSI App Player adını verdiğini bu emülator, MSI bilgisayarlara basitçe kurulabilecek. Temelde Bluestack pc programını baz alan şirket, daha gelişmiş bir uygulama oynatıcıyı ortaya çıkarmış. Uygulama oynatıcının en önemli özelliklerinden birisi 60 fps ile 240 fps arasında uygulamaları oynatabiliyor. Bu durumda da PC kalitesine oyun görüntüsü sizi bekliyor.

MSI App Player Kurulu Şekilde Geliyor

Bir laptop ya da PC aldığınızda MSI size bu uygulamayı basit bir şekilde sunuyor. MSI’ın Gaming uygulamaları arasında kurulu şekilde MSI App Player bulunabilir. Eğer eski bir MSI oyuncu bilgisayarına sahipseniz sonradan bir güncelleme ile bu programı kurabilirsiniz.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

MSI App Player en önemli özellikleri

Gelelim en önemli konuya, MSI’a özel bu Android Emülator, MSI ile tam uyumlu şekilde açlışıyor. Yani oyunlarda yönlendirme, yetenek kullanmak açılma sıkıntıları yaşamayacaksınız. Bununla birlikte oyunlara özel renk seçenekleri klavye için ayarlanabiliyor. Örneğin klavyede sadece wasd yönlendirme tuşlarının ışıkları yakılabiliyor. Ya da hangi tuşları kullanıyorsanız oyuna göre klavye düzenlenebiliyor.

msi app player

Özellikler bu kadarla da sınırlı değil. Telefondan bağlantı sıkıntıları yaşayanlar, 1000mbps desteği sayesinde MSI uygulama oynatıcısı takılma olmadan oyunları oynatmayı sağlıyor.

Bunların hepsine bir de oyun bilgisayarından gelen güçle harika bir iş ortaya çıkıyor. Detayları yazıya eklediğimiz MSI App Player videosundan izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Mobile Yakında Çıkacak