Basın BülteniMMORPGPC

Shai ve Unutulmuş Diyar Yıldız Mezarı Maceraları [Basın Bülteni]

[Basın Bülteni] Birçok etkinlikle Ramazan ayını kutlayan Black Desert, bu etkinliklerine tüm hızıyla devam ediyor. Yeni sınıf Shai’nin Black Desert evrenine katılmasıyla maceranın dozu artarken, kuzeybatı bölgesinin sınırları ilk kez maceracılara açılacak.

Black Desert dünyası yeni içerikleriyle devam ediyor. Güncelleme ile diğer sınıflardan farklı olarak tasarlanmış yeni bir sınıf, maceracılara Black Desert Dünyasında eşlik etmek için geliyor. Shai sınıfı ile tanışmaya hazırlanın!

Yeni sınıf Black Desert evrenine yeni maceralar getiriyor

Shai sınıfı ile Black Desert dünyasına yeni bir bakış açısıyla tecrübe edecek maceracılar, diğer sınıfların aksine Shai ile doğrudan savaşmak yerine savaş alanlarındaki dostlarını desteklemek için Florang’ını savurup üstün kimya bilgisini kullanacak. Yeni sınıf için ön kayıt 26 Haziran 2019 tarihine kadar (bakım öncesi) açık olacak ve ön kayıt yapan tüm maceracılar sınıfın tüm Black Desert dünyasındaki çıkışı kutlamaları adına iki yeni eşya içeren değerli ödül paketleri alacak. Facebook’taki Shai ön kayıt videosunu paylaşmak da ek avantajlar sağlayacak.

Ayrıca Bakınız:   Yeni Sınıf Lahn Black Desert Online'a Geldi [Basın Bülteni]
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Türünün ilk örneği olan yeni sınıf ve dünyanın dört bir yanından haberler için güncelleme sayfasını ziyaret edin!

Calpheon, ilk kez Kuzeybatı bölgesinin sınırlarını açıyor

Uzun zaman önce mühürlenmiş olan Yıldız Mezarı, yeni maceracılar için açılıyor. Tüm yeniliklerle beraber maceracılar, acımasız canavarlar ve amansız tehlikelerle dolu bu topraklarda zorlukların üstesinden gelebilirlerse, Black Desert dünyasının en güçlü silahlarından olduğu söylenen efsanevi Kara Yıldız silahlarını oluşturabilecek.

Birçok etkinlikle Ramazan ayını kutlayan Black Desert

Rakun istilası büyüyor!

Black Desert Türkiye ve MENA’da Ramazan kutlamaları devam ederken, Yaramaz Rakunlar istilası Valencia dışındaki tüm ülkeleri etkisi altına aldı. Black Desert sakinlerini artık ürkütmeye başlayan rakunlara karşı grup olup onları avlayan maceracılar, rakunla ilgili çeşitli eşyalar elde edecek. Rakunların yanı sıra, balıkçılık yapan maceracılar 19 Haziran 2019’a kadar daha fazla esintili deniz kabuğu yosunu elde edebilecek.

Ayrıca Bakınız:   Blades Tale Mobil MMORPG

Kara Ruh’un izini bul ve ödülleri kazan!

5-19 Haziran 2019 tarihleri arasında Kara Ruh’un Macera Günlüğü görevleri ile maceracılar, “Yükseltme Yardım Seti” ve “Kamasylve Kutsaması” gibi ödüller kazanmak için 5 farklı köy ve şehirde saklı Kara Ruh’un izlerini arayabilir. Ayrıca, maceracılar çeşitli eşyalar kazanmak için zarlarını atmaya hazırlansın, Kara Ruh’un Macerası mini oyunu 26 Haziran 2019’a kadar burada! Kara Ruhlar bu güncellemeyi maceracılar için özel kılmak üzere çok çalışıyor, bu yüzden bu harika etkinlikleri kaçırmamaya dikkat edin!

Shai sınıfı, Yıldız Mezarı ve devam eden tüm etkinlikler için https://www.tr.playblackdesert.com/ adresini ziyaret edin.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
PC

CS: Go Sistem Gereksinimleri

MMORPGRehber

Black Desert Mobile Gold Coin'i En Etkili Şekilde Kullanma

MMORPGRehber

Black Desert Mobile Kostüm Birleştirme Rehberi

MMORPGRehber

Black Desert Mobile At Rehberi

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir