Savaş Oyunları

Tom Clancy’s Elite Squad Mobil Oyunu Duyuruldu

Şu sıralar E3’te harika tanıtımlar oluyor. Bunlardan birisi de Ubisoft’tan geldi. Oldukça etkileyici bir içeriğe sahip olacak oyun 5v5 savaşları sevenler için yabancı da gelmeyecek. Tom Clancy’s Elite Squad’ın şu sıralar kendi sitesi üzerinden ön kayıt topladığını da buraya not düşelim.

Bir çok Ubisoft oyunundan karakter var

Tom Clancy’s Elite Squad’ı neden oynayacağım diyenler için açıklamak isteriz, oyunda birden fazla Ubisoft karakterini görebilecek ve geliştirebileceksiniz. Rainbox Six, Ghost Recon, The Division, Splinter Cell gibi oyunlardan bilindik kahramanlarla oynama fırsatını bulacaksınız.

Bu bahsedilen kahramanları toplayıp zaman içinde geliştirip 5v5 hem pvp hem de pve savaşları yapabiliyorsunuz. Pvp içeriğinde ayrıca GvG savaşlarının yani devasa guild savaşlarının olduğunu da belirtelim. Bunun yanında içerik olarak ayrıca bir hikaye ilerleyişi de oyuna dahil edilecek. Bu kısmı da tek kişilik oynayabileceksiniz.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Tom Clancy’s Elite Squad ön kayıt ol

Normalde oyunlar mobil marketler üzerinden ön kayıta çıkar ama çok azı da kendi sitesi üzerinden oyuncu toplamaya çalışır. Muhtemelen oyun daha çok yeni ve ileriki zamanlarda daha fazla oyuncu toplamak için Google Play üzerinden de ön kayıt aşamasına gideceklerdir.

Tom Clancy’s Elite Squad resmi sitesi. (Ön kayıt sayfası)

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Mobil OyunStrateji

Total War: Medieval II'nin iOS ve Android İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Elder Scrolls Legends: Moons of Elsweyr 27 Haziranda Çıkıyor