Savaş Oyunları

Tom Clancy’s Elite Squad Mobil Oyunu Duyuruldu

Şu sıralar E3’te harika tanıtımlar oluyor. Bunlardan birisi de Ubisoft’tan geldi. Oldukça etkileyici bir içeriğe sahip olacak oyun 5v5 savaşları sevenler için yabancı da gelmeyecek. Tom Clancy’s Elite Squad’ın şu sıralar kendi sitesi üzerinden ön kayıt topladığını da buraya not düşelim.

Bir çok Ubisoft oyunundan karakter var

Tom Clancy’s Elite Squad’ı neden oynayacağım diyenler için açıklamak isteriz, oyunda birden fazla Ubisoft karakterini görebilecek ve geliştirebileceksiniz. Rainbox Six, Ghost Recon, The Division, Splinter Cell gibi oyunlardan bilindik kahramanlarla oynama fırsatını bulacaksınız.

Bu bahsedilen kahramanları toplayıp zaman içinde geliştirip 5v5 hem pvp hem de pve savaşları yapabiliyorsunuz. Pvp içeriğinde ayrıca GvG savaşlarının yani devasa guild savaşlarının olduğunu da belirtelim. Bunun yanında içerik olarak ayrıca bir hikaye ilerleyişi de oyuna dahil edilecek. Bu kısmı da tek kişilik oynayabileceksiniz.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Tom Clancy’s Elite Squad ön kayıt ol

Normalde oyunlar mobil marketler üzerinden ön kayıta çıkar ama çok azı da kendi sitesi üzerinden oyuncu toplamaya çalışır. Muhtemelen oyun daha çok yeni ve ileriki zamanlarda daha fazla oyuncu toplamak için Google Play üzerinden de ön kayıt aşamasına gideceklerdir.

Tom Clancy’s Elite Squad resmi sitesi. (Ön kayıt sayfası)

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

COD: Modern WarfareRehberSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 kaç saatte biter?

COD: Modern WarfareSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) hangi yılda geçiyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elder Scrolls Legends: Moons of Elsweyr 27 Haziranda Çıkıyor