AksiyonPC

Marvel’s Avangers Oyunu Tanıtıldı. Çıkış Tarihi ve Diğer Detaylar

E3 2019’da çıkış tarihi ve bir çok detay verilen yapımların arasına, Square Enix ve Crystal Dynamics’in elinin değdiği Marvel’s Avengers da eklendi. Bu yazımızda oyunla ilgili bilinen bütün detayların yanında ayrıca bir de tanıtım videosu da bulabileceksiniz.  Avengers, beyaz perde de oldukça başarılı bir yapım olarak biliniyor. Bir çok şirket tarafından geliştirilen Marvel karakterlerinin bulunduğu oyunlarda da Avengers grubuna yer veriliyor. Bu açıdan serinin oyun konusunda da başarılı bir grafik çizdiği söylenebilir. Marvel’s Avengers, PC, Xbox One, PS4 ve Google Stadia’dan oynanabilecek. Oyunun çıkış tarihi ise 15 Mayıs 2020 olacak.

Marvel’s Avangers nasıl bir oyun?

Square Enix’in açıklamasına göre Avengers’ın tanımlayıcı ve tamamlayıcı bir devamı dediği bu oyunda, tek kişilik ilerleyen bir senaryoyu oynayabilecek ve de takımla birlikte heyecana ortak olabileceksiniz. Dört kişilik ekiplerin kurulabileceği Marvel’s Avangers’da kahramanları özgünleştirilebilecek, farklı güçler kullanabilecek, güçlerimizi birbirleriyle etkileşimde olabilecek.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Marvel’s Avangers oyununun konusu ne?

Marvel’s Avengers, A-Günü denilen Marvel evrenindeki bir kutlamada başlıyor. Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow ve Thor, bu hatrı sayılır günde San Francisco’daki yeni merkezlerini ve deneysel bir enerji kaynağından güç alan kendi hellicarrierlerini tanıtıyorlar. Kutlamaya bir saldırı yapılıyor ve saldırının sorumlusu olarak Avengers gösteriliyor. Bu baskı neticesinde ise ekip dağılıyor. Yakın zaman içinde dünyanın başına gelen kötü işleri çözmek için Avangers’a ihtiyaç duyulduğu anlaşılıyor.

marvels avangers oyun yeni çıkacak tanıtım tarihi

Square Enix’in iki yıldır geliştirme aşamasında olan Marvel’s Avangers oyununun bu kadar uzun süredir çıkmamasının sebebi olarak yılın oyunu olacağı için yorumları yapılıyor ama daha fazla bir detay olmadığını eklemek lazım. Zira oyunun çıkması için bir dene daha beklememiz gerekiyor. Bununla birlikte çıkmamasının sebebi film serisinin hala sürüyor olmasıydı. Artık seri bittiğine göre oyuna geçebiliriz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Ekipmanlar ve Silah Tipleri

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey Savaş Sistemi - Tecrübe Seviyesi

RehberThe Ascent

The Ascent'de Görevleri Nasıl Takip Edersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile’ın Mayıs 2019 Gelirleri Açıklandı