AksiyonRol Oyunu

Mighty Quest for Epic Loot Mobil Oyunu Çıktı

Uzun zamandır bilgisayarlarda oynanan ve bir süre önce mobil platform için ön kayıt aşamasında giren Mighty Quest for Epic Loot mobil oyunu çıktı. Bugün itibari ile ön kayıt aşamasından çıkan oyun çok kısa sürede Google Play üzerinden 100000 indirmeyi geçti. Bir çok kişi Mighty Quest for Epic Loot mobil oyununu zaten bekliyordu.

Mighty Quest for Epic Loot nasıl bir oyun?

Yakın zaman içinde incelemesini yapacağımız ve videosunu yayınlayacağımız Mighty Quest for Epic Loot mobil oyunu bilgisayar sürümüyle aynı mantıkta olsa da mekanik olarak benzemiyor. İlk izlenimim bu şekilde. Elbette telefonda oynamak daha zor olduğundan bazı kısımların değişeceğini tahmin etmek mümkündü ama ilk seviyelerde PC versiyonundaki mücadeleci ruhu hissetmek mümkün değil.

Mighty Quest for Epic Loot oyununda karakterinizi oluşturup görevler çerçevesinde diğer kalelerin ganimetlerini çalmaya uğraşıyorsunuz. Yanınızda bir pet ve giydirip geliştirebildiğiniz bir kahramanla karşınıza çıkan düşmanları mağlup edip boss savaşına geçiyorsunuz. Boss savaşı bittikten sonra ganimeti lootlamanız mümkün.

Mighty Quest for Epic Loot Mobil Oyunu Çıktı

Mighty Quest for Epic Loot Mobil Oyunu Çıktı

Mighty Quest for Epic Loot p2w mi?

P2W yani para ver kazan mantığı parayla güç veren oyunlar için geçerlidir. Bir çok şirket bu şekilde oyun yapmaz çünkü olumsuz bir oyuncu deneyimi yaratır. Pay to Win mantığı genelde kale geliştirme strateji oyunları için geçerlidir.

Mighty Quest for Epic Loot gibi mobil rpg oyunlarında enerji ile savaşlara girersiniz. Bu yöntem bir çok oyuncunun p2w yorumuna neden olmuş. Bunun sebebi enerjinin bitmesiyle maçlara giremeyişiniz. Zaten ücretsiz oynanabilir oyunlar güç bakımından herkesi eşit tutarken ücretsiz oynayanların biraz beklemesini istiyor. Beklemek istemiyorlarsa ücret ödemeleri gerekiyor ya da çoğu reklamlarla para kazanarak bu durumu da ortadan kaldırabiliyor. Bu p2w değildir.

Mighty Quest for Epic Loot grafikleri ile ilgili olumsuz eleştiriler

İlk bakışta bunun ne kadar gereksiz bir eleştiri olduğunu söylemek adaletli olur çünkü oyuna girişte grafik ayarları otomatik belirleniyor. Bunun sebebi telefonun performansına göre bir grafik ayarının otomatik belirlenmesi. Bir çok kişi grafiklerin çöp olduğunu iddia ediyor. Ama bu doğru bir yorum değil. Burada doğru bir kısım varsa o da bu kişilerin telefonlarının çöp olması.

Bir çok oyun sizlere grafik düzenleme imkanı vermez. Bunun sebebi oyunun performansını arttırmaktır. Çünkü iyi grafikleri almak için oyuncu ayarlar kısmından yükseltebilir ama telefon kaldırmadığı için oyun oynanamaz hale gelir. Bu nedenle bazı şirketler oyuncuya düzenleme imkanı vermezken telefonun kaldırabileceği en yüksek grafik ayarlarını kendisi belirler.

Mighty Quest for Epic Loot nasıl indirilir?

Oyunu indirmek için gerekli bağlantıyı aşağıdan veriyorum.

Google PlayAppStore

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Haber

Monster Hunter World 20 milyon kopya sattı

Aksiyon

Guardians of the Galaxy PC sistem özellikleri ve indirme boyutu açıklandı

Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Erangel’de En İyi Loot İçin Nereye Atlamalıyım? (Rehber)