Mobil Oyun

Mobile Legends Advanture Mobil RPG

Sıra tabanlı rpg oyunlarını seviyorsanız bir de Mobile Legends Bang Bang‘i yani moba oyununu oynadıysanız bu oyuna bayılacaksınız. Sıra tabanlı haliyle diğer rpg oyunlarına benzeyen Mobile Legends Advanture hakkında merak ettiklerinizi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Mobile Legends Advanture nasıl bir oyun?

Oyunun en dikkat çekici tarafı Mobile Legends Bang Bang karakterleriyle oynuyor olmanız. Yani sevdiğiniz favori kahramanları bu oyunda da elde edip takımınıza dahil etmeniz mümkün. Platform üzerinde bölüm bölüm ilerliyor ve bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Karşınıza yine moba oyununda olan orman yaratıkları geliyor. Minyonlardan bosslara hepsi düşmanınız olarak karşınıza çıkabiliyor. Düşmanların arasında yine takımınıza katabileceğiniz kahramanlar da bulunuyor.

Ayrıca Bakınız:   Kahve Çiftliği Kale Görünümü

Mobile Legends Advanture oynanış

Mobile Legends Advanture oynanışı platform üzerinde ilerlemek suretiyle bölüm bölüm gidiyor. Otomatik oynayan karakterlerin özel yeteneklerini sizin kullanmanız gerekiyor. Özel yetenek için belirli bir güç toplamanız gerekiyor. Dolunca da gücünüzü kullanarak daha yüksek hasar verebiliyor veya kahramanınızın yeteneğine göre can basabiliyorsunuz.

Bununla birlikte oyunda takımınıza katabileceğiniz kahramanlar sınırlı olsa da farklı kombinasyonlar yapmanız da mümkün. Ayrıca kahramanlar için geliştirme de söz konusu. Hem eşya bakımından hem de seviye bakımından bütün kahramanlarınızı geliştirebilir ve en yüksek seviyeye ulaştırıp gücünüzü arttırabilirsiniz.

Mobile Legends Advanture indir

Mobil platformlarda oynanabilen Mobile Legends Advanture sıra tabanlı rpg oyununun indirme bağlantıları hemen aşağıdadır.

Ayrıca Bakınız:   Rangers of Oblivion - Yeni Çıktı - #rpg #monsterhunter

Google PlayAppStore

Mobile Legends Advanture ilk bakış videosu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
ListeMobil Oyun

En Çok İndirilen Mobil Oyun (Ekim 2019)

Mobil Oyun

Apple Arcade 100 Oyuna Ulaştı

Mobil OyunRol Oyunu

Guild Wars 2 Mobile Gelir Mi?

HaberMobil Oyun

Google Stadia Çıkış Tarihi Resmiyet Kazandı

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir