Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile Erangel’de En İyi Loot İçin Nereye Atlamalıyım? (Rehber)

Pubg Mobile, son zamanların en çok konuşulan oyunlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Oyuncu sayısıyla parmak ısırtan oyun kazançlarını açıkladığı zaman da diğer şirketlerin imrendiği bir yapım. Sizin de Pubg Mobile ile ilgili son zamanlarda en çok beklentilerinizden birisi zevk alarak kazanmak. Bunun için sizlere kazanmanın ilk adımından bahsedeceğiz. Doğru yere atlamak.

Pubg Mobile’da kazanmanın ilk adımı

Pubg Mobile’da kazanmak için yapmanız gereken ilk şey haritada doğru yeri belirlemektir. Şöyle ki bu sayede hem oyunla ilgili daha fazla tecrübe edinebilir hem de çok iyi loot alabilirsiniz. Erangel haritasında en çok loot yapabileceğiniz yerleri bilmek ister misiniz?

Loot neden önemli?

Loot, oyun içinde yerde bulunan ya da oyuncuların çantalarından eşyaları almak manasında kullanılıyor. Oyuncular uçaktan sıfır şekilde atlıyor. Yere indiklerinde hızlı bir şekilde silah ve teçhizat bulmak zorundalar çünkü rakibiniz olan diğer 99 kişi hızlı bir şekilde loot yapıyor ve daha iyi silahla daha iyi sonuçlar alıyor. Örneğin hızlı bir şekilde silah bulamazsanız rakibiniz sizi oyun dışı bırakabilir. Bu nedenle loot önemlidir. Ayrıca oyunun ileri safhalarında daha yüksek seviyeli kask ya da yelek bulamazsanız dandik silahlarla oyun dışı bırakılabilirsiniz. Böyle olmasını istemiyorsanız Pubg Mobile‘da derhal loot yapmanız gerekiyor.

Pubg Mobile’da en iyi loot yerleri (Erangel)

Erangel haritası için Pubg Mobile‘ın en çok drop alan yani oyunun otomatik olarak eşya attığı yerleri sizler için sıralıyorum.

Military Base

Askeri üs olan bu bölge silah açısından oyunun en ganimetli yeridir. Eğer uçak üstünden ya da yakınından geçiyorsa insanların mutlaka buraya atladığından emin olabilirsiniz. Burayı tercih etmeyen insanların tek sebebi alanın inanılmaz geniş olması ve haritanın ortasına çok uzak olması. Ama yine de 100 kişiden 60’ının burayı tercih edeceğinden emin olabilirsiniz. Askeri üs olduğundan silah konusunda en eli açık yerdir. Konteyner kısmı bu alanın en çok ganimet düşen yeridir.

Pubg Mobile Military Base - En İyi Loot Yerleri

Pubg Mobile Military Base – En İyi Loot Yerleri

Pochinki

Bu kısım haritanın en popüler yerlerinden birisi olup buradan alabileceğiniz loot yapıların biraz dışındadır. Ama Pochinki’den fazla uzaklaşmadan yakın yerlerde dolanmanız daha çok loot almanızı sağlayacaktır. Ama buranın bu nedenle popüler olduğunu söyledik, bu diğer oyuncuların da buraya atlamasına neden oluyor. O nedenle dikkatli ve hızlı olmanız gerekiyor.

Pubg Mobile Pochinki - En İyi Loot Yerleri

Pubg Mobile Pochinki – En İyi Loot Yerleri

School

Haritanın ortasında yer aldığı için neredeyse her maçta atlanabilir bir yer. Tek dezavantajı ortada kaldığı için uçağın bu kısma gelmesi uzun sürüyor. Buraya atlarsanız çok iyi bir loot bulabilirsiniz. Burada sol kısımda yol kenarında kalan büyük bina loot açısından en zengin yerdir.

Pubg Mobile School - En İyi Loot Yerleri

Pubg Mobile School – En İyi Loot Yerleri

Georgopol

Uçak buradan geçtiği zaman hele ki onun tarafından adaya giriş yaparsa oyunun en kalabalık yerlerinden birisi olabilir. Bu kısımda çok bina var ve hepsi dolu. Özellikle kuzeyde kalan kısımda ortadaki 6 bina en değerli ganimet bölgesidir. Buraya atlarsanız onları hedeflemeyi deneyin.

Pubg Mobile Georgopol - En İyi Loot Yerleri

Pubg Mobile Georgopol – En İyi Loot Yerleri

Lootunuzu aldınız mu? O halde daha fazlası için uğraşmadan rakibinize odaklanmalısınız. Loot için oyun dışı kalan çok sayıda oyuncu oluyor. Eğer sağlam bir lootunuz varsa daha fazlası için gezinmeyin.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft: Slime Chunk Nasıl Bulunur?

RehberStrateji

Manor Lords: Hastalıkları Nasıl Tedavi Edersiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Panter Evcilleştirme, Hızlıca Binek Elde Etme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Bizon SMG ve Yeni Güncelleme