Battle Royale

Pubg Mobile Bizon SMG ve Yeni Güncelleme

Pubg Mobile‘a yakın zaman içinde yeni bir güncelleme geleceği konuşuluyor. Resmi bir tarih olmasa da yeni güncellemenin 16 Temmuz’da gelebileceği konuşulanlar arasında başı çekiyor. Sık sık güncellenen ve yeni içerikler eklenen mobil battle royale oyunu Pubg Mobile için detay paylaşmak adına uzun bir zaman ama bir kaç bilinen şey var. Onları sizlere aktaralım istedim.

Yeni silah Bizon SMG

CS:Go’dan bilindik silah Bizon SMG oyuncuların şimdiden ilgisini çekmiş durumda ve yeni güncelleme v0.v13.5 ile Pubg Mobile dünyasına adım atacak. 9mm 40 adet mermi alacağı söylenen silahın ilk etapta oldukça tercih edileceği söyleniyor. Yine özellikle yakın ve orta mesafe oynamayı sevenler için tercih sebebi olacak.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Bir çok etkinlik yapılacak

Söylentiler arasında Pubg Mobile için ülkemizde bir çok etkinlik yapılacağı konuşuluyor. Son zamanlarda çeşitli telefon markalarının sponsorluğunda turnuvalarıyla dikkat çeken oyun ülkemizde bir çok turnuvaya daha imza atacak.

Pubg Mobile Yeni Silah Bizon SMG

Pubg Mobile Yeni Silah Bizon SMG

Bununla birlikte yakın zaman önce ülkemizde testlerine başlayan Pubg Lite‘ın durumu da her geçen gün oyuncu sayısı ile iyiye gidiyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Tencent’in Oyunu Chess Rush 3 Temmuz’da Çıkıyor