Battle Royale

Pubg Mobile Bizon SMG ve Yeni Güncelleme

Pubg Mobile‘a yakın zaman içinde yeni bir güncelleme geleceği konuşuluyor. Resmi bir tarih olmasa da yeni güncellemenin 16 Temmuz’da gelebileceği konuşulanlar arasında başı çekiyor. Sık sık güncellenen ve yeni içerikler eklenen mobil battle royale oyunu Pubg Mobile için detay paylaşmak adına uzun bir zaman ama bir kaç bilinen şey var. Onları sizlere aktaralım istedim.

Yeni silah Bizon SMG

CS:Go’dan bilindik silah Bizon SMG oyuncuların şimdiden ilgisini çekmiş durumda ve yeni güncelleme v0.v13.5 ile Pubg Mobile dünyasına adım atacak. 9mm 40 adet mermi alacağı söylenen silahın ilk etapta oldukça tercih edileceği söyleniyor. Yine özellikle yakın ve orta mesafe oynamayı sevenler için tercih sebebi olacak.

Ayrıca Bakınız:   Order And Chaos 2 13. Güncelleme Detayları
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Bir çok etkinlik yapılacak

Söylentiler arasında Pubg Mobile için ülkemizde bir çok etkinlik yapılacağı konuşuluyor. Son zamanlarda çeşitli telefon markalarının sponsorluğunda turnuvalarıyla dikkat çeken oyun ülkemizde bir çok turnuvaya daha imza atacak.

Pubg Mobile Yeni Silah Bizon SMG

Pubg Mobile Yeni Silah Bizon SMG

Bununla birlikte yakın zaman önce ülkemizde testlerine başlayan Pubg Lite‘ın durumu da her geçen gün oyuncu sayısı ile iyiye gidiyor.

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile'da Zırhlı Araç Nasıl Alınır?

Battle Royale

Pubg Mobile'ın Savaşçı Temasını Gördün Mü?

Battle Royale

Pubg Mobile Yeni Güncelleme Ne Zaman?

Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile Hesap Silme

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Tencent’in Oyunu Chess Rush 3 Temmuz’da Çıkıyor