MMORPG

Perfect World Mobile Ön Kayıt Almaya Başladı

12 yıllık bir geçmiş sahip oyun olan Perfect World’ün mobil sürümü yenilenmiş haliyle batıya açılıyor. Şu an ön kayıt aşamasında olan Perfect World Mobile yakın zaman içinde mmorpg severlerin beğenisine sunulacak. Yenileme çalışmaları sonucu harika grafiklere erişen Perfect World Mobile, uzak doğu temalı fantastik bir rol yapma oyunu.

Perfect World Mobile ön kayıt ol

Perfect World Mobile yapımcısı oyunun Google Play sayfasında özellikle uçmaya dikkat çekmeye çalışmış. Bildiğiniz gibi uzak doğu oyunlarından uçmak oldukça önemli bir unsur. Bir çok mobil oyun da bir şekilde bu özelliği kendilerine entegre ediyor.

60000 KM Kare keşfedilecek alanın olduğu oyunda grafikler, savaşlar, animasyonlar ilginizi çekecek gibi görünüyor. Ayrıca oyunda bilinen diğer önemli özellikler de evlilik sistemi ve bir çok mmorpgde olan guild sistemi.

Perfect World Ön Kayıt Ol

Perfect World Ön Kayıt Ol

Geniş gökyüzü, sonsuz topraklar ve gizemli okyanuslar keşfetmek için sizi bekliyor olacak. Oyunda daha bir çok ilginizi çekecek özellik olduğuna eminiz. Oyuna ön kayıt olduk ve Youtube kanalımızda da ilk bakış videosunu yayınlayacağız.

Perfect World Mobile ön kayıt ol ve indir

Oyuna ön kayıt olmak için bir Google Play sayfası ve bir de resmi sayfası bağlantı olarak aşağıdadır. Ön kayıt olanlar oyun çıkar çıkmaz bildirim alacaklardır. Bununla birlikte ön kayıt olanlara ayrıca ödül de verilecek.

Google Play –  Resmi Site

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

HaberMMORPG

WoW: The War Within Ne Zaman Çıkacak?

HaberMMORPG

Final Fantasy VII Ever Crisis ve Monster Hunter İşbirliği Yayında

MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Chess Rush İçin Başlangıç Rehberi