MMORPG

Perfect World Mobile Ön Kayıt Almaya Başladı

12 yıllık bir geçmiş sahip oyun olan Perfect World’ün mobil sürümü yenilenmiş haliyle batıya açılıyor. Şu an ön kayıt aşamasında olan Perfect World Mobile yakın zaman içinde mmorpg severlerin beğenisine sunulacak. Yenileme çalışmaları sonucu harika grafiklere erişen Perfect World Mobile, uzak doğu temalı fantastik bir rol yapma oyunu.

Perfect World Mobile ön kayıt ol

Perfect World Mobile yapımcısı oyunun Google Play sayfasında özellikle uçmaya dikkat çekmeye çalışmış. Bildiğiniz gibi uzak doğu oyunlarından uçmak oldukça önemli bir unsur. Bir çok mobil oyun da bir şekilde bu özelliği kendilerine entegre ediyor.

60000 KM Kare keşfedilecek alanın olduğu oyunda grafikler, savaşlar, animasyonlar ilginizi çekecek gibi görünüyor. Ayrıca oyunda bilinen diğer önemli özellikler de evlilik sistemi ve bir çok mmorpgde olan guild sistemi.

Perfect World Ön Kayıt Ol

Perfect World Ön Kayıt Ol

Geniş gökyüzü, sonsuz topraklar ve gizemli okyanuslar keşfetmek için sizi bekliyor olacak. Oyunda daha bir çok ilginizi çekecek özellik olduğuna eminiz. Oyuna ön kayıt olduk ve Youtube kanalımızda da ilk bakış videosunu yayınlayacağız.

Ayrıca Bakınız:   Rangers of Oblivion - Yeni Çıktı - #rpg #monsterhunter

Perfect World Mobile ön kayıt ol ve indir

Oyuna ön kayıt olmak için bir Google Play sayfası ve bir de resmi sayfası bağlantı olarak aşağıdadır. Ön kayıt olanlar oyun çıkar çıkmaz bildirim alacaklardır. Bununla birlikte ön kayıt olanlara ayrıca ödül de verilecek.

Google Play –  Resmi Site

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
MMORPG

Black Desert Mobile Türkiye Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

MMORPGPC

World of Warcraft'a 2 Yeni Irk Geliyor

AksiyonMMORPG

Diablo Immortal Ne Zaman Yayınlanacak?

İnşaa OyunlarıMMORPG

Monolisk Mobil RPG

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Chess Rush İçin Başlangıç Rehberi