Mobil Oyun

Pubg Mobilee Erangel 2.0 Haritasıyla Gelecek Değişiklikler

Pubg Mobile, güncellemeleriyle de ön plana çıkan bir oyun oldu. Sık sık gelen güncellemelerle haritalarda da değişiklikler yapan, grafik güncellemesi gerçekleştiren Pubg Mobile, yeni güncellemede oyuna Erangel haritası için yenilikler ekleyecek. Erangel 2.0 adını verdiği bu güncellemeyle haritada neler olacak? Bilmeniz gereken bütün Pubg Mobile Erangel detayları yazımızda.

Pubg Mobile Erangel 2.0 Fotoğrafları

Genel olarak haritada önemli değişiklikler var. Bir çok kişi, güncelleme geldikten sonra Erangel’i tanıyamayacaktır. Çünkü grafik kalitesi genel olarak yükselirken kalite ve kaplamalar artıyor ve renkler canlanıyor. Galerimizden Erangel’in yeni görünümünü inceleyebilirsiniz.

Pubg Mobile’ın Erangel haritası için yeni grafik düzenlemesi için yayınlanmış bu görüntülerin deneme sürümünde olduğunu, yayınlanmadan önce değişiklik gösterebileceğini ve cihazdan cihaza, grafik ayarlarına göre değişebileceğini hatırlatalım.

Pubg Mobile Walking Dead güncellemesi

Bazı söylentilere göre yeni Pubg Mobile güncellemesi için The Walking Dead dizisiyle anlaşma yapılacağı ve geçmişte diğer film dizi ve oyunlarda gördüğümüz gibi bu sefer The Walking Dead içeriklerinin Pubg Mobile‘a ekleneceği ortaya çıktı. Muhtemelen yine bir zombili içerik Pubg Mobile’a eklenecek. Belki The Walking Dead kostümleri, Rick şapkası silahı, Daryl Arbeleti, Michonne samuray kılıcı gibi içerikleri oyuna eklenmiş görebiliriz. Karakterleri görmemiz düşük ihtimal.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Başkasına Eşya Gönderme

Free FirePubg Mobile

PUBG: Battlegrounds geliştiricisi Krafton, Apple ve Google'ı Pubg'yi klonlayanlar nedeniyle dava ediyor

Pubg Mobile

PUBG Mobile, Squid Game benzeri bir oyun modu ekliyor

Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Age of Z Mobil Strateji Oyunu Başlangıç Rehberi