Battle Royale

Pubg Mobile Lite İndir

Pubg Mobile, daha fazla insana hitap etmek için bu güne kadar bir çok şirketin yapmadığı şeyleri yapıyor. Dünyanın en çok kazanan oyunlarından birisi olan Pubg Mobile gelirlerini çok daha üst seviyelere çıkarmanın bir yolunu buldu. Daha fazla insanın her yerden ve her PC ve telefondan oyuna girebilmesini sağlamak. Bu sayede oyuncu sayısını katlayan oyun, kazançlarını da katlamış oluyor. Pubg Mobile Lite indirme işlemini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Pubg Mobile Lite nedir?

Tencent, Pubg Mobile‘ı hem bilgisayarda hem de telefonlardan oynamaya izin veriyor. Pubg Corp. şirketiyle beraber hem bilgisayar için hem de telefonlar için herkesin oyuna girebilmesi adına önemli gelişmeler ortaya sürüyorlar. Bunların en iyi örnekleri Pubg Lite ve Pubg Mobile Lite‘tır. Yakın zaman önce bilgisayar sürümü Pubg’nin hemen hemen her bilgisayarda oynanabilen sürümü Pubg Lite ülkemiz için bile kullanıma sunuldu. Şimdi hemen hemen ter telefondan oynanabilecek Pubg Mobile Lite kullanımda.

Pubg Mobile Lite, temelde Pubg Mobile ile aynı mantıkta ama grafik kalitesi düşük olduğundan dosya boyutu oldukça düşük. Bununla birlikte sistem gereksinimleri de düşük. 2Gb ram sahibi telefonlarla rahatça oynanabiliyor. Telefonun kasmaması için oyunlar 100 kişilik değil 60 kişilik ve buna binaen de harita küçük. Daha gelişmiş nişan alma desteği sunan Pubg Mobile Lite oyunu telefonun kasması durumunda sizlere kolaylık sunuyor. Ayrıca düşük donanımlı telefonların pilleri de hesaba katılmış. Pubg Mobile Lite’da maçlar 10 dakika içinde bitiyor.

Pubg Mobile Lite Nasıl İndirilir?

Pubg Mobile Lite Nasıl İndirilir?

Pubg Mobile Lite nasıl indirilir?

Pubg Mobile Lite sürümü için sizlere bir kaç indirme yönteminden bahsedeceğim. Ülkemiz için kullanıma sunulduğundan Android resmi bir bağlantı var. Aşağıdan indirin.

Google Play’de Pubg Mobile Lite

Bu bağlantıya telefonunuzla gidin ve mağazadan oyunu indirmeye başlayın. Dosya boyutu ne kadar küçük olsa da bu oyun için 400Gb civarı veri harcayacağınızı hatırlatayım ki mobil veriden bağlanırsanız dikkatli olun. Oyun indirildiği zaman kısa bir süre güvenlik kontrolünden geçecektir. Başarılı bir şekilde güvenlik kontrolü tamamlandığı zaman oyunu açabilirsiniz.

Bir şekilde buradan oyunu indiremeyenler ve hata yaşayanlar aşağıdaki bağlantıdan apk indirsinler.

Pubg Mobile Lite APK dosyası

Yukarıdaki bağlantıdan apk dosyasını indirip kurulumunu yapınız. Daha sonra normal şekilde oyuna giriş yapabilirsiniz. Pubg Mobile Lite ile ilgili sorularınızı yorum olarak mutlaka iletiniz.

Son olarak önemli bir konu, Pubg Mobile Lite neden ios için çıkmadı? Bunun sebebi iOS’un tek bir şirket tarafından kullanılması. Bu uzun bir konu. iOS’un Android’e göre uygulamalar açısından daha basit ve stabil olması nedeniyle zaten Pubg Mobile desteklediği bütün iOS sürümlerinde çalışıyor. Bu nedenle iOS için Pubg Mobile Lite sürüm çıkarmaya gerek kalmıyor. Android tarafında daha fazla cihaz çeşitliliği olduğundan daha düşük seviyeli cihazlar üretilebiliyor.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Gate Six: Cyber Persona – Mobil Oyun