Mobil Oyun

Erangel’de İşaret Fişeği Nasıl Bulunur?

İşaret fişeği insanların olmazsa olmazlarından çünkü istediğiniz yere hava desteği çağırmanız mümkün. Hava desteğini toplayamıyor musunuz? Bütün insanlar başına mı üşüşüyor? O halde bir işaret fişeği ziyadesiyle işinizi görecektir. Ama unutmayın, İşaret fişeği diğer insanlar tarafından görülebilir yani onun başına da üşüşen çok Pubg Mobile oyuncusu olacak fakat tek farkla, siz pusuda bekliyor olacaksınız?

Erangel’de işaret fişeği en çok nerelerde bulunabilir?

Pubg Mobile Erangel haritasında size en kolay anlatım için işaret fişeğinin en çok düşen yerlerini işaretledim. Haritaları göstermeden önce işaret fişeğinden biraz bahsedelim.

İşaret fişeği oyunun nadir eşyalarından birisidir. Bulmayı başarırsanız havaya ateş ederek kullanın. Yere ateş ettiğiniz zaman hava desteği alamazsınız. Başka yapmanız gereken bir şey yok. Kullanın ve güvenli yere pusun. İşaret fişeğini gören birisi, hem orda birisinin olduğunu bilecek hem de hava desteğinin geleceğini anlayacaktır. Bu nedenle her şeyi kendisi almak isteyecektir. Bu nedenle pusun ve gelenleri haklayın.

Pubg Mobile işaret fişeğinin düştüğü muhtemel yerler

Georgopol

Erangel'de nerede işaret fişeği bulunur?

 

İşaretlenen iki bölgede işaret fişeği bulmanız mümkün. Bununla birlikte toki konutlarında nadirende olsa işaret fişeği bulunabilmektedir. Bu bölüme atlarsanız gözlerinizi dört açınız.

Novorepnoye

Erangel'de nerede işaret fişeği bulunur?

Bu bölgede özellikle konteyner kısmında işaret fişeği yüksek ihtimal bulunabiliyor. Ama çok kalabalık bir bölge de olabiliyor. Bu açıdan dikkat etmenizde fayda var. Pubg Mobile’ın en kalabalık işaret fişeği bulunabilen bölgelerinden birisidir.

Military Base

Erangel'de nerede işaret fişeği bulunur?

Bu kısım silah olarak da en cömert bölge olarak biliniyor. Bu nedenle işaret fişeği bulmanız için de size büyük şans tanıyor. Mutlaka deneyin.

Prison

Erangel'de nerede işaret fişeği bulunur?

Bu kısımda yüksek şans olmasa da işaret fişeğinin düşebileceği noktalardan birisi. Şansınız yaver giderse diğer bölgelere nazaran çok fazla kalabalık olmayan bu bölgeden bir işaret fişeği bulabilirsiniz.

Pochinki

Erangel'de nerede işaret fişeği bulunur?

Muhtemelen dar bir alanda bulunmasından ve buna rağmen kalabalık olmasından ötürü burada çok fazla işaret fişeğine denk gelmiyorsunuz ama nadiren de olsa Pubg Mobile’ın Pochinki bölgesi işaret fişeği bulma şansı sunuyor.

Pubg Mobile’ın Erangel haritasında başka diğer bölgelerde de işaret fişeği bulmanız mümkün ama biz sizler için en çok rastlanan yerleri listeledik. Bu açıdan görsellerimizi inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Tales of Wind Rehber