Mobil Oyun

Erangel’de İşaret Fişeği Nasıl Bulunur?

İşaret fişeği insanların olmazsa olmazlarından çünkü istediğiniz yere hava desteği çağırmanız mümkün. Hava desteğini toplayamıyor musunuz? Bütün insanlar başına mı üşüşüyor? O halde bir işaret fişeği ziyadesiyle işinizi görecektir. Ama unutmayın, İşaret fişeği diğer insanlar tarafından görülebilir yani onun başına da üşüşen çok Pubg Mobile oyuncusu olacak fakat tek farkla, siz pusuda bekliyor olacaksınız?

Erangel’de işaret fişeği en çok nerelerde bulunabilir?

Pubg Mobile Erangel haritasında size en kolay anlatım için işaret fişeğinin en çok düşen yerlerini işaretledim. Haritaları göstermeden önce işaret fişeğinden biraz bahsedelim.

İşaret fişeği oyunun nadir eşyalarından birisidir. Bulmayı başarırsanız havaya ateş ederek kullanın. Yere ateş ettiğiniz zaman hava desteği alamazsınız. Başka yapmanız gereken bir şey yok. Kullanın ve güvenli yere pusun. İşaret fişeğini gören birisi, hem orda birisinin olduğunu bilecek hem de hava desteğinin geleceğini anlayacaktır. Bu nedenle her şeyi kendisi almak isteyecektir. Bu nedenle pusun ve gelenleri haklayın.

Ayrıca Bakınız:   Lonca Koruyucuları Etkinliği Hakkında Yorumlar - Fetih Altın Çağ

Pubg Mobile işaret fişeğinin düştüğü muhtemel yerler

Georgopol

Erangel'de nerede işaret fişeği bulunur?

 

İşaretlenen iki bölgede işaret fişeği bulmanız mümkün. Bununla birlikte toki konutlarında nadirende olsa işaret fişeği bulunabilmektedir. Bu bölüme atlarsanız gözlerinizi dört açınız.

Novorepnoye

Erangel'de nerede işaret fişeği bulunur?

Bu bölgede özellikle konteyner kısmında işaret fişeği yüksek ihtimal bulunabiliyor. Ama çok kalabalık bir bölge de olabiliyor. Bu açıdan dikkat etmenizde fayda var. Pubg Mobile’ın en kalabalık işaret fişeği bulunabilen bölgelerinden birisidir.

Military Base

Erangel'de nerede işaret fişeği bulunur?

Bu kısım silah olarak da en cömert bölge olarak biliniyor. Bu nedenle işaret fişeği bulmanız için de size büyük şans tanıyor. Mutlaka deneyin.

Prison

Erangel'de nerede işaret fişeği bulunur?

Bu kısımda yüksek şans olmasa da işaret fişeğinin düşebileceği noktalardan birisi. Şansınız yaver giderse diğer bölgelere nazaran çok fazla kalabalık olmayan bu bölgeden bir işaret fişeği bulabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Clash of Kings Türkiye Modaratörler

Pochinki

Erangel'de nerede işaret fişeği bulunur?

Muhtemelen dar bir alanda bulunmasından ve buna rağmen kalabalık olmasından ötürü burada çok fazla işaret fişeğine denk gelmiyorsunuz ama nadiren de olsa Pubg Mobile’ın Pochinki bölgesi işaret fişeği bulma şansı sunuyor.

Pubg Mobile’ın Erangel haritasında başka diğer bölgelerde de işaret fişeği bulmanız mümkün ama biz sizler için en çok rastlanan yerleri listeledik. Bu açıdan görsellerimizi inceleyebilirsiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Apple Arcade Türkiye Fiyat ve Detaylar (Ücretsiz Deneme)

Mobil Oyun

Türkiye'de En Çok Hangi Mobil Oyunlara Para Harcadık?

Mobil Oyun

Apple Arcade Resmen Tanıtıldı

HaberMobil Oyun

Google Play Pass Nedir? Test Ediliyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Tales of Wind Rehber