MMORPG

Blades Tale Mobil MMORPG

İsmini ilk gördüğüm zaman PC’de efsane haline gelen Blades oyununu çağrıştırdı. Zaten bir çok oyun da isimden nemalanmak için bu yöntemi kullanıyorum dedim ama yazımızda değindik. Bakalım gerçekten öyle mi yoksa Blades Tale Mobil devasa çok oyunculu rol yapma oyunu özgün mü?

Blades Tale ön kayıt

Blades Tale oyununun şimdi ön kayıtta olduğunu tahminimce yakın zamançinde ön kayıttan çıkacağını söylemeliyim. Bu açıdan Oyunla ilgili kaynaklarım sınırlı ama yine de sizlere olabildiğince fazla detay vereceğim.

Blades Tale ücretsiz olacak

Blades Tale mmorpg ile ilgili verebileceğim ilk bilgi ücretsiz olarak çıkacağı. Zaten bu türde oyunların ücretli olması para kazanmasına büyük engel.

Blades Tale

Kendine özgü Wuxia dünyası

Oyunda savaşlar ve mekanlar kendine özgü ve Wuxia denilen bir mekanda geçiyor. Unity ile geliştirilen oyunun bu açıdan grafiklerinin de oldukça iyi olacağını söylemek mümkün.

Ayrıca Bakınız:   Era of Legends Rehber

Blades Tale

Hediyeler ve benzersiz gardiyanlar

Oyunda ilerleyişini boyunca değerli hediyeler alacağınız geliştirici tarafından garanti ediliyor. Ayrıca ücretsiz binekler ve daha fazlası da sizleri bekliyor.

İlginç bir arkadaşlık sistemi

Blades Tale mmorpg oyununun en ilginç özelliklerinden birini sizlerle paylaşmak istiyorum. Oyundaki arkadaşlık sistemi oldukça ilginç. Yakındaki diğer oyuncularla eşleşme, onlarla vakit geçirme gibi oyun içi etkinlikler ilginizi çekebilir. Bu sistemi merak ediyorum ve eğer çıktığı zaman youtube.com/rocknrogue için videosunu kaydettiğim zaman bu konuya da bakacağım.

Blades Tale

Sınıf Sistemi

Yine benzersiz olmasa da Mobil oyunlarda çok fazla karşımıza çıkmayan bir sınıf sistemi ile Blades Tale bizleri karşılayacak. Oyunda sınıflar silahlara göre belirleniyor ve anında istediğiniz silahı takabiliyor ve bununla birlikte sınıfınızı değiştirebiliyorsunuz. Blades Tale Mobil oyunun sınıf sistemi sizi çok etkileyecek.

Ayrıca Bakınız:   Mu Origin 2 Çıktı! Şimdi İndir

Kanat sistemi

Bir çok oyunda olduğu gibi kanat sistemi de oyuna eklenmiş. Bununla birlikte kanat geliştirme ve belki değiştirme, güçlendirme sistemi de bulunuyor.

Ticaret var

Oyunda sınırsız ticaret mümkün. Şöyle ki herhangi bir eşyayı başka biriyle oyun içi altın karşılığı ticaret yapabilirsiniz. Oyuna yeni başlamış arkadaşlarınızı yeni ve güçlü eşyalarla donatabilirsiniz. Bu özelliği oyun içi para kazanmak için de kullanabilirsiniz.

Blades Tale harika özellikleriyle bizi karşılayacak. Ayrıca bir videoda sizlerle de olacağım.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPGRehber

Perfect World Mobile Sınıf Rehberi

MMORPGRehber

Tales of Wind Rehber

MMORPG

Perfect World Mobile Ön Kayıt Almaya Başladı

MMORPG

World of Kings MMORPG İçin Sınıf Rehberi

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.