Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile Hesap Silme

Pubg Mobile, geçtiğimiz günlerde bir çok oyuncunun 10 yıllık ban yediğini açıkladı. Bu hesaplar, hesaba erişim olmadığından silinemiyorda. Bu açıdan sosyal medya hesaplarına kayıtlı Pubg Mobile hesapları olan oyuncular ban yedikten sonra yeni hesap açmakta zorlanıyor. Bu sebeple Pubg Mobile hile kullanarak ban yemesi an meselesi olan oyuncular şimdiden o hesaplarını silip yerine yenilerini açma düşüncesine girdiler. Bir çok kişi de artık oynamayacağı için ya da sıfırdan başlamak için hesaplarını silmeyi düşünüyor. Peki Pubg Mobile hesabı nasıl silinir?

Pubg Mobile hesap silme 2020

Pubg hesap silme 2020 için yöntem oldukça basit ama 1 hafta beklemeniz gerekiyor. Planlarınızı buna göre ayarlayın ve aşağıdaki adımları takip edin.

  • Ana ekrandayken ayarlar butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfada sol alt köşede destek butonunu göreceksiniz.
  • Desteğe tıkladıktan sonra açılan sayfada sağ üst köşeden mesaj gönder butonuna tıklayın.
  • Burada mesaj gönderme kısmına ” Can you delete my account?” yazın ve gönderin.

Bu işlemden sonra size destek mesaj atabilir. Sizden onay isteyebilir ya da herhangi bir şekilde yönlendirebilir. Yönlendirme yaparsa dediklerini yapın.

Hesabınız 7 gün içinde silinecektir. Neden 1 hafta bekliyoruz? Pişmanlık duyabileceğiniz ihtimaline karşı bu şekilde bir önlem alınıyor. Pişman olursanız aynı kısımdan işlemi durdurmanız mümkün. Bir çok site üyeliği de bu şekilde silme süreleri veriyor. Yani geçerli ve kullanılan bir yöntem. Bu şekilde Pubg Mobile hesabınızı tamamen silmiş oluyorsunuz. Ayrıca bağlı sosyal medya hesapları da kaldırılıyor ve oyun verileri tamamen siliniyor. Dediğimiz gibi bu işlemin geri alınamadığını hatırlatalım.

Ayrıca Pubg Mobile Facebook Hesabı Kaldırma yazımızdan farklı bir yöntemi sadece 1 sosyal medya hesabı için deneyebilirsiniz.

Pubg Mobile Yeni Güncelleme

Pubg Mobile Yeni Güncelleme

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nasıl YapılırRehber

Android Emulator'de Oyun Güncellenmiyor Sorunu

Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

1 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Ban Cezaları