Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile’da Desteğe Mesaj Atma

Pubg Mobile, dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisi. Bazen oyuncular, oyun içinde, ya da yükleme aşamasında veya çeşitli zamanlarda oyunla ilgili problemler yaşayabiliyor. Bunları çözmek biraz zor olabiliyor. Bunun için en garanti yöntem Pubg Mobile oyun içi destekten yardım istemek. Peki Pubg Mobile oyun içi desteğe nasıl erişirsiniz?

Pubg Mobile Oyun İçi Destek

Oyuna giriş yaptıktan sonra ana ekranda sağ üst köşede yer alan ayar çarkına tıkayın. Ayarlar menüsünde ilk sayfada sol alt köşede Müşteri Desteği butonuna tıklayın. Buradan sizi yardım alabileceğiniz birime yönlendirecektir. Bu aşamadan sonra derdinizi anlatabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Rehber: Pubg Mobile Silah Tepmesini En Aza İndirmek

Pubg Mobile oyununa giremiyorum

Böyle problem yaşayanlar da var. Her yolu denediniz ama oyuna giremiyorsunuz. Oyuna giremediğiniz için de yukarıda destek alabileceğiniz kısma da erişemeyeceksiniz. Bu durumda sizi oyun sosyal medya hesaplarına yönlendiriyor. Destek almak için aşağıdaki hesaplardan yetkililere yazmanız mümkün.

Pubg Mobile Facebook Sayfası

Pubg Mobile Twitter Sayfası

Bu yöntemlerden sonuç alamadınız mı? O halde destek almak için bir yöntem daha var. Tencent’in resmi e-Posta adresine yazabilirsiniz.

Tencent’in Pubg Mobile e-Posta Adresi / PUBGMOBILE_CS@tencentgames.com

Bu yöntemleri hızlı destek alabileceğiniz sıralamaya göre düzenledim. Yani en hızlı desteği oyun içinden alabilirken destek alması çok uzan süren yöntem ise mail atmaktır. Bunun sebebi oyun içi desteğin sadece o işle ilgilenmesi diğerlerinin daha farklı konulara da bakabilmesi. Umarım işinize yarayan faydalı bir konu olmuştur.

Ayrıca Bakınız:   Pubg Mobile Gamecenter'dan Google Play'e Hesap Taşıma
Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Battle Royale

Pubg Mobile Renk Körü Modu Test Ediliyor

Battle Royale

Dile Kolay 600 Milyon İndirme

Battle Royale

Pubg Mobile Araç Modifiye Etme

Battle Royale

Call of Duty Mobile İlk Ay Kazancıyla Konuşuluyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Clash of Clans Altın Bilet Nedir Ne İşe Yarar?