Mobil Oyun

Apple Arcade Resmen Tanıtıldı

Apple Arcade, daha önce de hakkında bilgi verdiğimiz Apple’ın mobil oyun ve uygulama abonelik sistemi sonunda resmi olarak tanıtıldı ve detaylandırıldı. Ayrıca fiyatı da ortaya çıktı. Apple’ın mobil abonelik sisteminin fiyatı ne kadar ve şimdiye kadar resmi olarak açıklanmış detaylar ne?

Apple Arcade nedir?

Apple Arcade, ücretli AppStore içeriklerine ücretsiz ve reklamsız erişmenizi sağlayacak bir sistem ama bunun için aylık belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Ücretini ödediğiniz süre boyunca sisteme dahil edilmiş oyun ve uygulamaları ücretsiz ve reklamsız kullanabiliyorsunuz.

Apple Arcade ne zaman kullanıma sunulacak?

Apple Arcade, iPhone 11 için gerçekleştirilen etkinlik sıralarında tanıtıldı ve iyi haberse bir kaç gün içinde kullanıma sunulacak olması. 19 Eylül’de Apple Arcade, AppStore abonelik sistemi kullanıma sunulacak. Muhtemelen ilk etapta belirli ülkelerde faaliyete geçecek olan sistemin ülkemiz için kullanılabilir olup olmayacağı şimdilik bilinmiyor.

Ayrıca Bakınız:   Game of Thrones: Winter Is Coming Mobil Oyun

Apple Arcade oyunları

Tanıtım reklamında ve verilen bilgilerde bir kaç şirket ve oyunun ismi geçiyor. Elbette listenin çok geniş olacağından eminiz.

  • Monument Valley yapımcısı Ustwo
  • Alto’s Adventure geliştiricisi Snowman
  • Final Fantasy’nin geliştirici Hironobu Sakaguchi
  • SimCity’nin yaratıcısı Will Wright

gibi isimler Apple Arcade ile çalışacak. Bunların farklı oyunları ve belki Apple Arcade için özel oyunları yayınlanacak. Elbette liste bununla da bitmiyor. Ayıca listenin zaman içinde daha da uzayacağını belirtmekte fayda var.

Apple Arcade aylık ücret ne kadar?

Google, Play Store için aylık abonelik ücretini 4,99$ olarak daha önce açıklamıştı. Apple’da aynı hizmeti aynı fiyata veriyor. Apple Arcade’in aylık ücreti 4,99$ olarak belirlendi. Ülkemiz için hizmete girdiği zaman fiyatı 20₺ civarı olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Ayrıca Bakınız:   Battle Chasers: Nightwar Android İçin Yayınlanacak

Apple Arcade, çok önemli bir mobil oyun adımı olduğu için takipteyiz ve her önemli detayı sizinle paylaşacağız.

Apple Arcade

Apple Arcade

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
HaberMobil Oyun

Apple Arcade Türkiye Fiyat ve Detaylar (Ücretsiz Deneme)

Mobil Oyun

Türkiye'de En Çok Hangi Mobil Oyunlara Para Harcadık?

Mobil Oyun

Erangel'de İşaret Fişeği Nasıl Bulunur?

HaberMobil Oyun

Google Play Pass Nedir? Test Ediliyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Blades Tale Mobil MMORPG