Battle Royale

Pubg Mobile Yeni Güncelleme Ne Zaman?

Pubg Mobile için her sezon başlangıcında yeni güncelleme yayınlanıyor. Bu güncellemlerle de oyuna yenilikler ekleniyor. Pubg Mobile oyuncuları merak ediyor, yeni güncelleme ne zaman? Bu yükseltme ile oyuna neler eklenecek?

Pubg Mobile Yeni içerikler

Pubg Mobile Yeni sezon yani 9. Sezon 13 Eylül günü başlayacak. Yeniliklerin de bu sezonun başlamasıyla oyuncularla buluşacağı biliniyor. Bir kaç gün içinde oyunu güncellemeye hazır olun.

Pubg Mobile Yeni sezonla birlikte oyuna deri kıyafetler ve savaş temalı İçerikler ekleneceği en çok konuşulan şeyler arasında.

Bununla birlikte yeni sezonda enfeksiyon modu biraz daha geliştirilmiş haliyle karşımızda olacak. Ayrıca belli haritalarda yei araç ve oyunun tümünde silah kaplamaları yeni görünümleri Pubg Mobile oyuncularını bekliyor olacak.

Vikendi haritasında yeni silah

Vikendi için yeni bir silah oyuna eklenecek mi hep birlikte göreceğiz. MP5K silahını Vikendi haritasına eklenmesi söz konusu. Oyuncular bu silahı ve kaplamalarını oldukça merak ediyor.

Sanhok haritasında etkinlik

Ayrıca Pubg Mobile için Sanhok haritasında özel bir etkinlik de başlamış durumda. Etkinlikle ilgili ipuçlarını bulunduğu bir görsel paylaşıldı. PMCO2019 kapsamında düzenlenen etkinlik oyuncuların dikkatini çekti.

Gizli Ajan Seti

Oyuna kısa süre önce de klasik sandıktan çıkabilen Gizli Ajan Seti eklenmişti. Bu kostümü almak için klasik sandıkları açmaya başlarsanız iyi edersiniz.

Pubg Mobile ban

Düzenli aralıklarla hile yapan oyuncuları banlayan Pubg Mobile geliştiricileri bu hafta da affetmedi. Bir çok oyuncunun banlandığını resmi Facebook hesabından bildirdi. Oyuna giremiyorsanız bu listeyi kontrol etmenizde fayda var

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları Nereye Yazılır?

Fortnite

Fortnite'ın Sızan Haritaları ve Mekanları

Açık DünyaAksiyon

Assassin's Creed Odyssey 60 FPS Güncellemesi

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Mermiyi Sektirmemek İçin En İyi Ayarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir