Battle Royale

Pubg Mobile Yeni Güncelleme Ne Zaman?

Pubg Mobile için her sezon başlangıcında yeni güncelleme yayınlanıyor. Bu güncellemlerle de oyuna yenilikler ekleniyor. Pubg Mobile oyuncuları merak ediyor, yeni güncelleme ne zaman? Bu yükseltme ile oyuna neler eklenecek?

Pubg Mobile Yeni içerikler

Pubg Mobile Yeni sezon yani 9. Sezon 13 Eylül günü başlayacak. Yeniliklerin de bu sezonun başlamasıyla oyuncularla buluşacağı biliniyor. Bir kaç gün içinde oyunu güncellemeye hazır olun.

Pubg Mobile Yeni sezonla birlikte oyuna deri kıyafetler ve savaş temalı İçerikler ekleneceği en çok konuşulan şeyler arasında.

Bununla birlikte yeni sezonda enfeksiyon modu biraz daha geliştirilmiş haliyle karşımızda olacak. Ayrıca belli haritalarda yei araç ve oyunun tümünde silah kaplamaları yeni görünümleri Pubg Mobile oyuncularını bekliyor olacak.

Ayrıca Bakınız:   Clash of Kings Yılbaşı Etkinliği İçin Etkinlik

Vikendi haritasında yeni silah

Vikendi için yeni bir silah oyuna eklenecek mi hep birlikte göreceğiz. MP5K silahını Vikendi haritasına eklenmesi söz konusu. Oyuncular bu silahı ve kaplamalarını oldukça merak ediyor.

Sanhok haritasında etkinlik

Ayrıca Pubg Mobile için Sanhok haritasında özel bir etkinlik de başlamış durumda. Etkinlikle ilgili ipuçlarını bulunduğu bir görsel paylaşıldı. PMCO2019 kapsamında düzenlenen etkinlik oyuncuların dikkatini çekti.

Gizli Ajan Seti

Oyuna kısa süre önce de klasik sandıktan çıkabilen Gizli Ajan Seti eklenmişti. Bu kostümü almak için klasik sandıkları açmaya başlarsanız iyi edersiniz.

Pubg Mobile ban

Düzenli aralıklarla hile yapan oyuncuları banlayan Pubg Mobile geliştiricileri bu hafta da affetmedi. Bir çok oyuncunun banlandığını resmi Facebook hesabından bildirdi. Oyuna giremiyorsanız bu listeyi kontrol etmenizde fayda var

Ayrıca Bakınız:   Call of Duty Mobile'a Kontrolcü Desteği Tekrar Gelecek
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile 3. Sezonla Oyuna Eklenen Özellikler

Battle RoyaleListe

2020'de Oynayabileceğiniz En İyi Battle Royale Oyunları

Battle RoyaleGüncelleme

Grena Free Fire'a Önemli Güncelleme. Eski içerikler yeni içerikler

Battle RoyaleSavaş Oyunları

COD: Mobile Yeni Yıl Güncellemesiyle İlgili Detaylar

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir