Rol Oyunu

Black Desert Mobile – Çıkış Tarihi Çok Yakın

Bir çok oyuncunun beklediği efsane oyun Black Desert Online’ın Mobil sürümü sonunda Avrupa için çıkışını gerçekleştirecek. Çok uzun zamandır doğuda oynanan oyunun Avrupa sunucuları yakın zaman içinde açılacak. Oyunla ilgilenen ve Pearl Abyss şirketinin basın bültenlerine abone olanlar son bir kaç gündür bilgilendirme maili aldı. Bu elektronik postada Black Desert Mobile‘ın ön kayıt almaya başladığı duyuruldu.

Black Desert Mobile Şimdi Kaydol

Oyuncuların isyan ettiği konu, doğuda oynanan oyunun neden bu kadar geç Avrupaya geldiği. Oyunun bu kış Avrupa için çıkması bekleniyordu. Black Desert Mobile’ın çıkış tarihi yaklaştı.

Black Desert Mobile

AppStoreGoogle PlayResmi Site

Bu kaynaklardan Black Desert Mobile’a ön kayıt olmanız mümkün. Mağaza sayfalarına baktığımız zaman Black Desert Mobile’a ön kayıt olmanın herhangi bir avantajı görülmüyor. Tek avantajınız oyun yayınlanır yayınlanmaz telefonunuza bildirim gelecek olması.

Black Desert Mobile Türkçe olacak mı?

Şimdilik Türkiye MENA sunucusu ya da Türkçe çevirili bir oyun beklenmiyor. İleriki zamanlarda PC sürümünde olduğu gibi oyun Türkiye için özel olarak yayınlanabilir. Bu durum oyuncu sayısı ve gelen taleplere göre belirlenecektir. Oyunun mağaza sayfalarında İngilizce açıklama olduğunu düşünürsek oyunu İngilizce oynayabileceğinizi söylemek zor değil. Türkçe dil desteğinin yakın zaman içinde gelmesi beklenmiyor. Yine de ön kayıt durumumuza göre oyun Türkçe’ye çevrilebilir.

Black Desert Mobile haberleri gelmeye devam ettikçe sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan bildirim yapmaya devam edeceğiz.

Black Desert Mobile ile ilgili diğer haberlerimiz;

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield konsol komutları ve nasıl kullanılacağıyla ilgili detaylı rehber!

Rol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Eşyaları Vurgulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Desert Mobile Sonunda Batıya Geliyor