MMORPG

Black Desert Mobile Sonunda Batıya Geliyor

Black Desert ile ilgili bir çok haber yapıyoruz. PC sürümü için yaptığımız haberlere artık Mobil sürümle ilgili haberler de eklenecek. Oyunun PS ve Mobil sürümünün yakın zaman içinde batıya geleceği duyuruldu. Temmuz ayının başında PS4 için çıkacak olan Black Desert Online sürümünün mobil versiyonu ise 2019 içinde çıkacak duyurusu yapıldı. Aslında Black Desert Mobile, hali hazırda doğuda oynanan bir oyun. Google Play’de de yer alıyor ama ülkemizden erişilemiyor. Ayrıca İngilizce versiyonu da yok. Bu nedenle batıda oynanmıyor. Yakın zaman içinde oyunun batıya açılacağı resmen duyurulmuş oldu.

Black Desert PS4 ne zaman çıkıyor?

Yapılan resmi açıklamaya göre oyunun PS4 için çıkacak olan sürümü 2 Temmuz 2019 tarihinde çıkacak. Oyun bir süredir Xbox One platformunda oynanıyordu. Şimdi Playstation sahipleri de oyuna erişebilecek.

Black Desert Mobile batıya ne zaman geliyor?

Aslında bu kısımda bir sıkıntı görüyorum. Çünkü oyunun mobil sürümü 1 seneden fazla süredir oynanıyor. PS4 sürümünden önce mobil sürümün yayınlanmasını beklerdim. Oyun doğuda oynandığından ve dil seçeneği olmadığından dünya çapında ilgi görmedi. Herkes İngilizce sürümü bekliyor. Ülkemizde de durum farklı değil.

black desert mobile ne zaman çıkıyor

Yapılan açıklamaya göre Black Desert Mobile ilk önce batıya gelecek. Muhtemelen Amerika ve Avrupa sunucuları açılacak. Daha sonra Mena sunucusu da açılabilir. Ama bununla ilgili resmi bir açıklama yok. Ama umudumuz var.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

MMORPG

World of Warcraft'ın Dragonflight yol haritası "oyunculara daha sık içerik sunacak"

AksiyonMMORPG

Guerrilla, Horizon MMO'nun "stilize görünüm" ve "yeni bir karakter kadrosu" sunacak

MMORPG

World of Warcraft Dragonriding'in Kilidini Açma

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lienage 2: Revoluiton Battle Royale Modu Yayınlandı