AksiyonMMORPG

Diablo Immortal Ne Zaman Yayınlanacak?

Oyuncuların ve Blizzard takipçilerinin çoğunun tepkisini çekse de çok sayıda oyuncu Blizzard’ın mobil oyunu Diablo Immortal ‘ı bekliyor. Bu yazıda uzun soluklu olarak Diablo Immortal için yayınlanma tarihiyle ilgili bilgiler bulabileceksiniz ve yazı zaman zaman güncellenecek. Bu açıdan akıllardaki en önemli soruya gelelim.

Diablo Immortal Ne Zaman Yayınlanacak?

Diablo Immortal için şimdilik bir çıkış tarihi verilmedi. Konuyla ilgili herhangi bir sızıntı ve dedikodu da yok.

Blizzard Web sitesinden yaptığı resmi açıklamada Diablo Immortal için herhangi bir yayınlanma tarihi vermediğini resmi olarak duyurmuş.

Uzun süre önce yayınlanan bu yazıda problem olarak Diablo Immortal ‘İn çıkış tarihi gösterilmiş ve problemin çözümü olarakta basit şekilde cevap verilmiş.

Bu oyun için bir çıkış tarihi duyurmadık. Duyurduğumuz zaman resmi sitesinde yayınlayacağız.

Diablo Immortal muhtemel çıkış tarihi

Büyük oyun haber sitelerine bakacak olursanız onların tahmini ve istekleri 2019 yılı içinde çıkması. Ayrıca oyun aylardır ön kayıt topluyor ve daha ne kadar orada kendisini eskitir bilemiyoruz. Çoğu yorumcu ise kesinlikle oyunu 2019 içinde beklemiyor.

Blizcon 2019’un Kasım ayında gerçekleşecek olması herkesi umutlandırıyor. Çünkü bir Blizzard oyununun yayınlanması ya da en kötü ihtimal yayın tarihinin duyurulması için çok ideal bir zaman.

Diablo Immortal Ne Zaman çıkacak bu yazımızdan takip edebilirsiniz. Detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

AksiyonDövüş Oyunları

Shadow Fight Arena Yakında Çıkıyor

Hayatta Kalma

Dawn Breaking, Hayatta Kalma, Mobil Açık Dünya Oyunu, Betaya Giriyor

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir