Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile Bilgisayardan Oynamak

Uzun zamandır ön kayıt aşamasında bekleyen oyun Call of Duty Mobile aksilik olmazsa yarın resmen tanılıp hem Android hem de iOS için çıkışını yapacak. Tanıtım yapılmadan önce, Fortnite, Pubg Mobile gibi oyunlara da rakip olacak COD: Mobile için bir bilgi daha geldi.

Call of Duty Mobile klavye fare desteği

Call of Duty Mobile diğer rakipleri gibi bilgisayar desteğine sahip olacak. Hem telefondan hem de bilgisayardan oynanabilir olacak.

Verilen bilgiye göre hangi platformdan oynuyorsanız o kişilerle eşleşmeniz söz konusu. Örneğin bilgisayardan oyuna girenler yine bilgisayarla oynayanlarla eşleşecek.

Bununla birlikte oyunun Game Loop emülatörüyle oynanacağı açıklandı, Bluestack gibi emülatörlerin destek verip vermeyeceği bilinmiyor.

Call of Duty Mobile yarın tanıtılacak, hem Android hem de iOS için çıkış yapacak oyuna hala ön kayıt olmadıysanız resmi sitesine bakabilirsiniz.

Game Loop indir

Call of Duty Mobile ve daha bir çok Mobil oyunu bilgisayardan oynamak için Game Loop emülatörünü indirin. Game Loop.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
FortniteRehber

Fortnite: Ücretsiz Major Mancake Kostümü

Fortnite

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Moba

Riot Games, League of Legends'ta Savaşı Yavaşlatmak İstiyor

Battle Royale

Ubisoft, sayısız sızıntıdan sonra Project Q'yu resmen duyurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.