Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile Bilgisayardan Oynamak

Uzun zamandır ön kayıt aşamasında bekleyen oyun Call of Duty Mobile aksilik olmazsa yarın resmen tanılıp hem Android hem de iOS için çıkışını yapacak. Tanıtım yapılmadan önce, Fortnite, Pubg Mobile gibi oyunlara da rakip olacak COD: Mobile için bir bilgi daha geldi.

Call of Duty Mobile klavye fare desteği

Call of Duty Mobile diğer rakipleri gibi bilgisayar desteğine sahip olacak. Hem telefondan hem de bilgisayardan oynanabilir olacak.

Verilen bilgiye göre hangi platformdan oynuyorsanız o kişilerle eşleşmeniz söz konusu. Örneğin bilgisayardan oyuna girenler yine bilgisayarla oynayanlarla eşleşecek.

Bununla birlikte oyunun Game Loop emülatörüyle oynanacağı açıklandı, Bluestack gibi emülatörlerin destek verip vermeyeceği bilinmiyor.

Ayrıca Bakınız:   Cyber Hunter Battle Royale İncelemesi

Call of Duty Mobile yarın tanıtılacak, hem Android hem de iOS için çıkış yapacak oyuna hala ön kayıt olmadıysanız resmi sitesine bakabilirsiniz.

Game Loop indir

Call of Duty Mobile ve daha bir çok Mobil oyunu bilgisayardan oynamak için Game Loop emülatörünü indirin. Game Loop.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile Hileleri Ortaya Çıktı

Battle RoyaleNasıl YapılırSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile Facebook Bağlantı Sorunu

Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile Kumanda Desteği Geliyor

Savaş Oyunları

Call of Duty Mobile Free For All Modu

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.