Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile Bilgisayardan Oynamak

Uzun zamandır ön kayıt aşamasında bekleyen oyun Call of Duty Mobile aksilik olmazsa yarın resmen tanılıp hem Android hem de iOS için çıkışını yapacak. Tanıtım yapılmadan önce, Fortnite, Pubg Mobile gibi oyunlara da rakip olacak COD: Mobile için bir bilgi daha geldi.

Call of Duty Mobile klavye fare desteği

Call of Duty Mobile diğer rakipleri gibi bilgisayar desteğine sahip olacak. Hem telefondan hem de bilgisayardan oynanabilir olacak.

Verilen bilgiye göre hangi platformdan oynuyorsanız o kişilerle eşleşmeniz söz konusu. Örneğin bilgisayardan oyuna girenler yine bilgisayarla oynayanlarla eşleşecek.

Bununla birlikte oyunun Game Loop emülatörüyle oynanacağı açıklandı, Bluestack gibi emülatörlerin destek verip vermeyeceği bilinmiyor.

Ayrıca Bakınız:   Fantastik Battle Royale Ride Out Heroes Şimdi Ön Kayıtta

Call of Duty Mobile yarın tanıtılacak, hem Android hem de iOS için çıkış yapacak oyuna hala ön kayıt olmadıysanız resmi sitesine bakabilirsiniz.

Game Loop indir

Call of Duty Mobile ve daha bir çok Mobil oyunu bilgisayardan oynamak için Game Loop emülatörünü indirin. Game Loop.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle Royale

Pubg Mobile Renk Körü Modu Test Ediliyor

Savaş Oyunları

Colonicle VR Çok Oyunculu Nişancı Oyunu Oculus ve Android İçin Ücretsiz Yayınlandı

Battle Royale

Dile Kolay 600 Milyon İndirme

Battle Royale

Pubg Mobile Araç Modifiye Etme

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir