AksiyonBattle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Call of Duty Mobile‘ı dört gözle bekleyenler için sonunda çıkış tarihi açıklandı. Bir haber sitesi bu haberi yapsa da haberin doğru olma ihtimali çok yüksek çünkü uzun zamandır ön kayıt aşamasında bekliyor. Artık zamanı gelmişti. Call of Duty Mobile ne zaman çıkacak haberimizde.

Call of Duty Mobile çıkış tarihi

İnternette yayınlanan haberlere göre Call of Duty Mobile 1 Ekim günü hem Android hem de iOS için lansman yapacak yani yayınlanacak. Call of Duty Mobile bekleyen oyuncular bu tarihten itibaren oyunu oynamaya başlayabilecek. Zira özellikle Çin’de oyuna kayıt olmuş 16 Milyon oyuncu bu oyunu bekliyor.

Call of Duty Mobile ön kayıt ol çıkıştan haberdar ol

Call of Duty Mobile 1 Ekim’de çıkacak ama siz çıkışı kaçırmamak için bildirim alabilirsiniz. Bunun için Android kullanıcıları Google Play sayfasından oyuna ön kayıt olabilirler. iOS için oyunu bekleyenler de oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirler. Ön kayıt olduğunuz zaman bildirim alacak ve oyuna ilk girenlerden olabileceksiniz.

Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile nasıl bir oyun?

Call of Duty Mobile, içerisinde bir çok modu barındıran bir mobil savaş oyunu olarak karşımıza çıkacak. Bu modlardan özellikle battle royale modu bekleniyor. Hem PC hem de mobil platformlar için battle royel oyunlarının oldukça popüler olması Call of Duty Mobile‘da da bu türün ön plana çıkmasını sağlıyor. Bakalım Call of Duty Mobile mobil oyun piyasasında nasıl bir etki yaratacak.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Hayatta Kalma

Dawn Breaking, Hayatta Kalma, Mobil Açık Dünya Oyunu, Betaya Giriyor

Battle Royale

En Kötü Warzone Silahı, Şimdi En İyisi Oldu

Battle RoyaleRehber

Hyper Scape - Bir Maçta Kaç Oyuncu Var?

Battle RoyaleWarzone

Warzone'u 3. Şahıs Kamerasıyla Oynayabilen Kişi Bulundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile’da Zırhlı Araç Nasıl Alınır?