Battle RoyaleNasıl YapılırSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile Facebook Bağlantı Sorunu

Efsane çıkışıyla birlikte elbette sorunlarla da gelen oyun Call of Duty Mobile’da oyuncuların en çok karşılaştığı hatalardan birisi Facebook bağlantı hatası. Sizde COD Mobile ‘da Facebook ile bağlanırken hata mı alıyorsunuz? İşte konuyla ilgili uyarılar ve olası çözümler.

Call of Duty Mobile Facebookla Bağlanamama

Oyun bir hafta içinde 100 milyon indirme sınırını geçti. Elbette kalabalıkla gelen bazı problemlerde olmuyor değil. Bunlardan en önemlisi Facebook Bağlantı sorunu.

Ne yazık ki (umalım ki şimdilik) oyunda verilerinizi ve ilerlemenizi yedeklemek için tek yöntem Facebook bağlantısı. Genelde oyunlar bunun için ilk olarak Google Play ya da Gamecenter kullanır ama muhtemelen Activision şirketi verilerini daha fazla Google ya da Apple ile paylaşmamak için bu bağlantı yöntemini kullanmadı.

Herhangi bir başka sosyal medya bağlantısı da şimdilik desteklenmiyor.

Call of Duty Mobile Facebook Bağlantı Sorunu Nasıl Çözülür?

Bağlantı sorunu açıklamalara göre sizden kaynaklanmıyor. Genel bir sorun zaman zaman yaşanabiliyor. Bu ihtimal dahilinde yapacağınız tek şey beklemek.

Bir diğer ihtimal sizin Facebook hesabınızda srun olması. Eğer spama düştüyse ya da haberiniz olmadan engellendiyse bağlantı kurmanız mümkün olmaz. Kontrol edin mümkünse başka bir Facebook hesabıyla deneyin.

Facebook üzerinden Call of Duty Mobile oyununu engellemiş olabilirsiniz. Engellenen uygulamaları kontrol etmelisiniz.

Facebook’un çökmediğinden emin misiniz? Sosyal medya hesapları zaman zaman çökebiliyor. Bu durumlarda bu hesaplara bağlı uygulamalara erişmek de mümkün olmuyor. Eğer durum buysa beklemelisiniz.

Facebook engellenmiş olabilir. Özellikle ülkemizde sosyal medya hesaplarına zaman zaman ambargo uygulanabiliyor. Genelde yavaşlatma politikası uygulansa da tamamen engellenen sosyal medya siteleri de olmadı değil. Bu durumda da elinizden birey gelmez. Haberleri takip edin.

Call of Duty Mobile Facebook Bağlantı Sorunuyla ilgili yaşanabilecek herşey burada yazıldı. Öneriler sunuldu. Sizin fikirleriniz de önemli. Yorum olarak bırakabilirsiniz. Sorular sorabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehber

Hitman 3 Kamera ve Fotoğraf Modu

RehberValorant

Nickinizden Sıkıldınız Mı? İşte Valorant Nick Değiştirme

e-SporRehberSavaş Oyunları

Disk Yazma Hatası Nasıl Çözülür - CS:Go Çözüm Rehberi

AksiyonSavaş Oyunları

Rainbow Six Quarantine, Çıkış Tarihi, Fragman Ve Diğer Bilinenler

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir