Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile Hileleri Ortaya Çıktı

Her popüler oyun gibi Call of Duty Mobile’da hileleriyle gündeme gelmeye başladı. Daha çiçeği burnunda oyun Call of Duty Mobile kısa sürede indirme rekoru kırınca elbette hile üreticilerinin hedefi oldu. Bakın Call of Duty Mobile’da hangi hileler çoktan kullanılmaya başlandı.

Call of Duty Mobile hileleri

Aimbot denilen ve özellikle Pubg Mobile ‘da sıklıkla kullanılan etkili hilelerden birisi, nişan almaya gerek duymadan bütün mermilerin hedefe gitmesini sağlayan hile maalesef Call of Duty Mobile’ da kullanılmaya başlandı.

Wallhack denilen hile ile duvarın arkasını ya da herhangi bir cismin arkasını görmenize olanak tanıyor. Bu hileyi kullananlar rakiplerinin nerede olduğunu görebiliyor.

Radar hilesi ile harita üzerinden bütün rakiplerinizi görebiliyorsunuz. Bu sayede çok kil kasmak ya da saklanmak için fırsatınız oluyor.

Call of Duty Mobile hile sorunu nasıl Çözülür?

Pubg Mobile son zamanlarda hilecilere verdiği 10 senelik ban cezalarıyla gündeme geliyor. Lakin her hafta binlerce kişiye atılan ban çözüm olmuyor. Zira oyuncular para yatırdıkları hesaplarıyla hile kullanmıyor. Yedek hesapla oyunu kirletiyor. Ücretsiz oyunlarda hileye çözüm bulmak oldukça zor.

Call of Duty Mobile’da uygulanması gereken yöntem IP ban atılması. Bu sayede insanların hile kullanması zorlaşacaktır. İşini zorlaştırmaktan ziyade, oyuncuyu korkutmak gerekir.

Oyun ücretsiz olduğundan kimse ban yemekten korkmuyor ama bir daha oyuna giremeyeceğini bilen oyuncu hile kullanmayı bırakır.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Call of DutyNişancı Oyunu

Call of Duty artık kendi otomatik God Mode'unuz ile hile yapanları yok etmenize izin veriyor

Halo InfiniteRehber

Halo Infinite: Hileler ve Kodlar

Nişancı Oyunu

World of Tanks Bot Geliştiricisi 5 Yıla Kadar Hapis İstemiyle Karşı Karşıya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir