İnşaa Oyunları

Minecraft Earth Erken Erişime Açılıyor

Sanal gerçeklik oyunlarının popülerliği son zamanlarda artıyor. Diğer oyunlara göre daha detaylı ve profesyonel bir iş olduğu için kopyalarının çıkması zor ve de kaliteli yapımları ortaya konuyor. Bu oyunlardan birisi de Mojang ‘ın Minecraft Earth mobil oyunu. Resmi Minecraft Earth Twitter hesabından yapılan duyuruya göre oyun 2 ülkede erken erişime açıldı ve yakın zaman içinde tüm dünyaya yayılacak.

Minecraft Earth Erken Erişimde

Oyun 2 ülkede erken erişime açıldı. Yeni Zelanda ve İzlanda’da Google Play ve AppStore ‘dan indirilebilen oyun açıklamaya göre kısa süre içerisinde dünyanın diğer ülkelerinde de erken erişime açılacak.

Erken Erişimde oyuncular Minecraft Earth kamerasından gerçek dünya üzerinde yapılar inşa edebilecek. Diğer oyuncularda onlara yardım edebilecek. Bu açıdan oldukça etkileşimli bir oyun olması planlanıyor.

Orjinal Minecraft oyununda olduğu gibi eşyalar oluşturabilir ya da yeni küpeler keşfedebilirsiniz. Ayrıca oyunda mini zindanların olacağı da söylenmektedir.

Minecraft Earth AppStore ve Google Play sayfalarına baktığınızda oyuna ülkemizden erişilemediğini görüyoruz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
İnşaa Oyunları

Minecraft Güncellemesi, Eski PC Sürümü İçin Yeni Bloklar Ve Daha Fazlasını Sunuyor

İnşaa OyunlarıMMORPG

Monolisk Mobil RPG

İnşaa Oyunları

Minecraft Mantığına Yeni Bir Bakış Açısı Getiren Craft Legends Ön Kayıtta

İnşaa OyunlarıSandboxYeni Oyunlar

Minecraft'ın Sanal Gerçeklik Sürümü Yakında Çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir