League of LegendsMoba

League of Legends: Wild Rift Mobil Oyunu 2020’de Geliyor

Riot, yeni oyunlarından birisi olan League of Legends: Wild Rift’i duyurdu. Oyun mobil platformlara geliyor. League of Legends moba oyununu telefondan oynamak ister misiniz? O halde haberimizin detaylarına doğru inmenizi tavsiye ediyoruz. Riot Games, League of Legends’ın telefonlar için uyarlanmış mobil moba oyununu resmen duyurdu. League of Legends: Wild Rift adını verdikleri oyunun ayrıca konsollara da geleceği açıklandı.

League of Legends: Wild Rift ne zaman çıkıyor?

Hiç bekletmeden League of Legends: Wild Rift’in çıkış tarihini hemen verelim. Açıklamaya bakarsak 2020 denilmiş ama özel bir tarih yok lakin bir çok League of Legends takipçisi 2020 yılı son aylarına işaret ediyor. Yani en kötü ihtimalle önümüzde 1 sene gibi bir zaman var.

League of Legends: Wild Rift betasına katılın

Muhtemelen önümüzdeki senenin ilk aylarında betayı başlatacak olan Riot Games özellikle League of Legends oyuncularından geri bildirim almak için çabalayacak. Ya da haberleri takip ederek betaya katılmak için başvurabilir ve League of Legends: Wild Rift’i  ilk oynayanlardan olabilirsiniz. Oyunun çıkmasını beklemeden deneyimleme şansınız olabilir.

League of Legends: Wild Rift nasıl bir oyun?

Günümüzde bir çok mobil moba oyunu bulunuyor. Ülkemizde oldukça ünlü olanlardan bazıları; Mobile Legends, Arena of Valor ve Heroes Evolved gibi oyunlar. LOL: Wild Rift bu oyunlara benzeyecek. En azından arayüz olarak şimdilik bu şekilde bilgiler geldi. Oyunun teknik olarak telefonlara uyarlanmasından başka sistemde değişiklik olmayacağı söyleniyor.

League of Legends: Wild Rift oynanış videosu

Riot Games tarafından kısa bir tanırım videosu da yayınlandı.

League of Legends: Wild Rift ön kayıt ol

Ayrıca oyun Google Play üzerinden ön kayıt aşamasına da girdi. Oyunu daha yakından takip etmek için Google Play’den ön kayıt olabilirsin. Eğer iOS kullanıyorsan oyunun resmi sitesi üzerinden ön kayıt olabilirsin.

League of Legends: Wild Rift galerisi

Sizlere oyundan paylaşılmış bir kaç görüntüyü sunuyoruz. Kontrol edebilir ve neye benzediğini görebilirsiniz.

Yakın zaman içinde yeni bilgileri Riot Games‘den bekliyoruz. Siz de bizimle takip edin. Sosyal medya hesaplarımızdan bir kaçı;

FacebookTwitterTumblr

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
HaberMoba

Gigantic: Rampage Edition Epic Games Store'da Ücretsiz Deneme Haftasına Başlıyor

League of LegendsMoba

League of Legends: Arena 2v2v2v2 Modu Sıralama Sistemi Açıklaması

League of LegendsMobaRehber

League Of Legends'ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama

Moba

Heroes Evolved, 6. yıldönümünde oyuna eklediği içerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Google Stadia Çıkış Tarihi Resmiyet Kazandı