Battle Royale

Apex Legends Mobil Versiyonu Çıkış Tarihiyle İlgili Açıklama

Apex Legends, battle royale türünün bir zamanlar en oynanan ve en çok izlenen oyunlarından biri olmuştu ama hem oyuncular hem de izleyiciler çok çabuk sıkıldı. Bunun nedeni olarak oyun içi içeriklerin beğenilmemesi yeniliklerin tutulmaması ve de hilelerin oldukça can sıkıcı olması gösteriliyor. Son güncellemelerle kendini düzeltme sinyali veren oyun mobil oyun müjdesiyle de daha fazla oyuncunun dikkatini çekmeye çalışıyor.

Apex Legends Mobile ne zaman çıkıyor?

Apex Legends çıktıktan kısa süre sonra oyuncular arasında “mobil sürümü çıksa efsane olur” yorumları yapılmaya başladı. Buna sessiz kalmayan EA hemen açıklamayı patlatmıştı. Apex Legends Mobile çalışmalarına başladıklarını açıklayan şirketten daha sonra bir açıklama gelmese de yakın zaman önce konuyla ilgili bir açıklama yapıldı.

Ayrıca Bakınız:   Google Play'de Yayınlanmayı Bekleyen Ama Şimdi Oynayabileceğiniz Oyunlar

Apex Legends Mobile’ın çıkış tarihini tam olarak vermeseler de çıkacağı yılı açıkladılar. Maalesef yakın bir zaman içinde gelmeyecek. EA’dan yapılan açıklamaya bakacak olursak mobil sürüm 2021 yılınca gelecek. Yapılan açıklamada, 2021 yılında oyunun yeni platformlar için yayınlanacağı açıklanıyor. PC ve konsollardan hali hazırda oynanabilir olmasından, oyunun yeni platformdan kastı sadece mobil sürüm olabilir. Bu açıdan Apex Legends Mobile’ın 2021 yılı içerisinde çıkacağını söylemek mümkün. 

Apex Legends Mobile ile ilgili bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

      

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle Royale

Call of Duty Mobile İlk Ay Kazancıyla Konuşuluyor

Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile'a Kontrolcü Desteği Tekrar Gelecek

Battle Royale

Pubg Mobile v0.15.5 Güncellemesi Yenilikleri

Battle RoyaleNasıl Yapılır

Fortnite'tan Para İadesi Nasıl Alınır?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Onumaya Değer
Mobil Oyuncular İçin Razer Junglecat Kontrolcü