MMORPGRehber

Black Desert Mobile / Pet Yiyeceği Nereden Alınır?

Black Desert Mobile için ipucu yazılarımıza devam ediyoruz. Çok ilgi gören bir mobil mmorpg olan Black Desert Mobile hakkında diğer ipuçları için sitemizi kontrol edin. Bu yazıda petinizi beslemek için yiyeceği nerede bulacağınızdan bahsedeceğiz.

Pet maması

Black Desert Mobile sizlere oyun başında 1 adet ücretsiz Pet verir. Daha sonra siyah içini kastığınız zaman 1 adet siyah inciyle pet alabilirsiniz. Ücretsiz olarak sahip olabilecekleriniz şimdilik bu kadar. Peki bunları nasıl besliyorsunuz?

Beslenmediği zaman petler işlevsizdir. Karnı aç olan pet yanınızda eşya toplamaz bu nedenle doyurmanız gerekli. Oyun için çeşitli kalitelerde renklere sahip mamalar bulunuyor. İnciyle alabilecekleriniz dışında gümüşle alabileceğiniz kalitesi mamalar var. Kalitesiz mamaları diğerlerinden tek farkı petin doyması için daha çok kullanmanız gerekmesi. Başka fark yok.

Ayrıca Bakınız:   (Rehber) Aion: Legions of War - Kahraman Geliştirme

Pet maması nereden alınır?

Gümüşle pet maması almak için herhangi bir kasabaya gidin. Aşağıdaki görselde gördüğünüz üzere sol üstteki npc listesinden inek kafası olan npc’ye tıklayın.

Vendor açıldıktan sonra sattıkları arasından pet mamasını seçip dilediğiniz kadar alabilirsiniz. Çok fazla taşımanıza gerek yok. Her kasabada var ve istediğiniz zaman alabilirsiniz. 2 pet için günde 100 tane yeterli olacaktır.

Bir sonraki Black Desert Mobile ipucumuzda görüşürüz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPGRehber

Black Desert Mobile Gold Coin'i En Etkili Şekilde Kullanma

MMORPGRehber

Black Desert Mobile Kostüm Birleştirme Rehberi

MMORPGRehber

Black Desert Mobile At Rehberi

MMORPGRehber

Black Desert Mobile Apk İndir

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir