MMORPGRehber

Black Desert Mobile / Pet Yiyeceği Nereden Alınır?

Black Desert Mobile için ipucu yazılarımıza devam ediyoruz. Çok ilgi gören bir mobil mmorpg olan Black Desert Mobile hakkında diğer ipuçları için sitemizi kontrol edin. Bu yazıda petinizi beslemek için yiyeceği nerede bulacağınızdan bahsedeceğiz.

Pet maması

Black Desert Mobile sizlere oyun başında 1 adet ücretsiz Pet verir. Daha sonra siyah içini kastığınız zaman 1 adet siyah inciyle pet alabilirsiniz. Ücretsiz olarak sahip olabilecekleriniz şimdilik bu kadar. Peki bunları nasıl besliyorsunuz?

Beslenmediği zaman petler işlevsizdir. Karnı aç olan pet yanınızda eşya toplamaz bu nedenle doyurmanız gerekli. Oyun için çeşitli kalitelerde renklere sahip mamalar bulunuyor. İnciyle alabilecekleriniz dışında gümüşle alabileceğiniz kalitesi mamalar var. Kalitesiz mamaları diğerlerinden tek farkı petin doyması için daha çok kullanmanız gerekmesi. Başka fark yok.

Ayrıca Bakınız:   Black Desert Mobile'a Yeni Sunucular Geliyor

Pet maması nereden alınır?

Gümüşle pet maması almak için herhangi bir kasabaya gidin. Aşağıdaki görselde gördüğünüz üzere sol üstteki npc listesinden inek kafası olan npc’ye tıklayın.

Vendor açıldıktan sonra sattıkları arasından pet mamasını seçip dilediğiniz kadar alabilirsiniz. Çok fazla taşımanıza gerek yok. Her kasabada var ve istediğiniz zaman alabilirsiniz. 2 pet için günde 100 tane yeterli olacaktır.

Bir sonraki Black Desert Mobile ipucumuzda görüşürüz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPGMobil Oyun

Black Desert Mobile'a Boss Rush Modu ve PvP Rank Geliyor

KorkuRehber

Resident Evil 3 Remake: Sıyrılma Rehberi

MMORPG

New World MMO Çıkış Tarihi Belli Oldu

RehberStrateji

Hearthstone'un Demon Hunter Sınıfını Yenmek İçin İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir