Basın Bülteni

Gaming İstanbul 2020 Yakında Başlıyor

Uluslararası oyun ve e-spor fuarı Gaming İstanbul için tarih ve mekan belli oldu. 30 Ocak-2 Şubat 2020 tarihleri arasında Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde oyun severlere açılacak fuarın inanılmaz tanıtım ve sahnelere sahip olacağını düşünüyoruz. Fuara 100 bin civarında oyuncunun katılması bekleniyor.

Dört gün boyunca sürecek olan Gaming İstanbul 2020’ye katılanlar bütün bir fuarı oyun dolu geçirecekler. Oyuncular ve meraklılar, ünlü oyun ve donanım şirketlerinin en yeni ürünlerini tanıma fırsatı bulacak, ödüllü e-spor maçlarına ve turnuvalara katılabilecek ve popüler Youtube ve Twitch yayıncılarıyla buluşabilecekler. Bununla birlikte, fuar alanında alışveriş için bir kısım, cosplay yapacaklar için ayrı bir alan, çocuklarıyla gelenler için çocuk parkı ve serbest geliştirici alanları yer alacak. En iyi tarafı GIST 2020’de ilk kez mobil oyunlara özel bir Mobil Oyun Alanı da yer alacak. Bu kısımda, mobil oyun geliştiricilerinin en yeni oyunları ziyaretçilerin beğenisine sunulacak ve mobil oyun turnuvaları ile mobil e-spor karşılaşmaları düzenlenecek.

Oyun geliştirme, oyun tasarımı ve oyun pazarlaması konularında bilgi ve deneyimlerin aktarıldığı bir etkinlik olan Gaming İstanbul, oyuncuların yanında sektörde söz sahibi yerel geliştiricilerin yanı sıra  dünya çapında profesyonellerin de ilgisini çekiyor. GIST 2020’de, oyun dünyasında çalışmak niyetinde olanlar için de önemi imkanlar sunuluyor. Yeni proejeniz ya da fikriniz varsa, geliştirici şirket toplantılarına katılabilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

gist 2018

Gaming İstanbul 2020‘de toplam 24 milyon kişinin fuarla ilgilenmesi bekleniyor. Fuara ziyaret gerçekleştirmeniz dışında canlı yayınlar ve haberlerle de fuarı takip edebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Basın BülteniHaber

Türkiye'de En Çok Battle Royale Seviliyor

Basın BülteniMMORPG

Black Desert Online'a Anime Berserk Güncellemesi

Basın BülteniMoba

Mobile Legends'tan 250 Bin Dolarlık Turnuva

Basın BülteniMMORPGPC

Shai İçin Ön Kayıt Başladı! Black Desert Online Haberleri [Basın Bülteni]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Yarış Oyunu GRID: Autosport Android İçin Yayınlanıyor