MMORPGRehber

Black Desert Mobile / Trade ile Daha Çok Para Kazanın

Black Desert Mobile ipucu yazılarımız devam ediyor. Bu rehberimizde trade eşyalarını daha yüksek fiyata nasıl satarız konusundan bahsedeceğiz.

Trade eşyaları

Oyunda mob keserken bir sürü ilginç eşya düşüyor. Eşyaların bazıları faydalı ve kullanılabilir, bazıları çöp sadece vendora satılır bazılarını hem kullanıp hem satabiliyorsunuz. Kullanılacak yer koleksiyon kısmı. Burada bazı kısımlar bu trade eşyalarından isterken buraları komple doldurduğunuz zaman bu eşyalar artık işinize yaramıyor ve çöp durumuna düşüyor. Şimdilik bütün Vendorlar bu eşyayı 11000 Gümüşe alıyor ama bu eşyaları 3 katı daha fazla Gümüşe satmak mümkün.

Trade ile daha fazla kar edin

Her kasabada olmamakla birlikte bazı kasabalarda trade Vendor bulunmakta. Aşağıdaki resimden gördüğünüz gibi uygun kasabaya gittikten sonra sol üstteki npc menüsünü genişletin.

Ayrıca Bakınız:   Black Desert Mobile Ön Kayıt Başladı

Yukarıdaki resimde gördüğünüz üzere Behr kasabasındaki vendorun ismi Zernil. İsim kasabadan kasabaya değişir bu nedenle yanındaki kendine ait simgesine bakın. Üzerine tıklayıp yanına gidin.

Vendoru açtığınız zaman aşağıdaki ekranla karşılaşacaksınız.

Eğer listedeki koleksiyon eşyaları elinizde varsa Delivery butonu aktif olacaktır. Yoksa aktif olmayacaktır. Görüldüğü üzere normal bir vendorun 11 bin Gümüşe aldığı eşyanın değeri burada 33 bin gümüştür.

Tıkladığınızda para doğrudan gümüşlerinize eklenecek eşya çantanız dan alınacaktır. Daha fazlasını satmak ve listeyi yenilemek isterseniz update butonuna tıklayın.

Yalnız bu işlem için stamina kullanmanız gerekiyor. Her yenileme işlemi daha fazla stamina istiyor. Eğer aceleniz yoksa ve beklemek isterseniz liste belirli sürelerde kendisi yenileniyor. Günde 5 yenileme hakkınız olduğunu unutmayın.

Ayrıca Bakınız:   Black Desert Mobile'da Hızlı Kasmak İçin İpuçları

Black Desert Mobile ‘da her gümüşü önemi büyük bu açıdan zarar etmeyin ve dikkatli oynayın. Yemi rehber yazıları gelecek.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPGMobil Oyun

Black Desert Mobile'a Boss Rush Modu ve PvP Rank Geliyor

KorkuRehber

Resident Evil 3 Remake: Sıyrılma Rehberi

MMORPG

New World MMO Çıkış Tarihi Belli Oldu

RehberStrateji

Hearthstone'un Demon Hunter Sınıfını Yenmek İçin İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir