Basın BülteniMMORPG

Black Desert Online’a Anime Berserk Güncellemesi

Popüler anime Berserk, Black Desert Türkiye ve MENA’ya güncelleme ile geliyor. Bir sürü etkinlik ve değişiklik sizi bekliyor. Konuyla ilgili en detaylı bilgiler haberimizde.

Anime tutkunlarının mutlaka bileceği Berserk ile iş birliği gerçekleştiren Black Desert Online, oyunculara mükemmel bir etkinlik vadediyor. Değişik ve detaylı bir senaryo akışını, adrenalin ve hareket dolu etkinliklerle harmanlayan bu iş birliği ile oyuncular keyifli zaman geçirebilecek. Bununla birlikte 27 Kasım 2019’a değin sürecek Balıkçılık Festivali ile özel ödüller kazanma fırsatını yakalayacak.

Japonya’da popüler olmuş  Berserk animesi, bu hafta Black Desert Türkiye ve MENA evrenine geliyor. Oyuncular, bu benzersiz iş birliğiyle, Berserk’in senaryosunu tecrübe ederken yeni görevler ve özel ödüllerin sahibi olabilecek. Bu hafta oyuncular, Berserk’i tanırken, bunun yanında oyundan daha fazla keyif almak için derlenmiş diğer özel etkinliklere de göz atabilecek.

Zodd’u yen ödülleri al!

Oyuncular, popüler Japon animesi Berserk’in Black Desert Türkiye ve MENA gelmesiyle birlikte bugünden itibaren büyüleyici karakterleri, ilginç  hikayeleri tecrübe edebilme fırsatını yakalayacak. Oyuncuların etkinlik boyunca Valks’ın Tavsiyesi (+60) ve Beherit Kimya Taşı gibi ödülleri alabilecekler mevcut görevleri tamamlarken, etkinliğe özel elde edebilmeleri için Berserk temalı görevler, 4 Aralık 2019 tarihine kadar Black Desert Türkiye ve MENA’da yer alacak. Animenin baş rolü “Ölümsüz Zodd” 4 Aralık 2019’a kadar oyunda var olacak. Oyuncular aynı şekilde Zodd’u alt ederken, Caphras Taşı Paketi, Beherit Kimya Taşı ve Altın Külçe gibi değerli etkinlik eşyaları kazanabilecek. Bunun yanında Maceracılar, etkinlik boyunca hem kadın hem erkek karakterleri için yeni kostüm ve diğer kozmetikleri İnci Dükkanı’ndan satın alabilecek.

Ayrıca Bakınız:   Black Desert Mobile Apk İndir

berserk

 Festival hala sürüyor!

Balıkçılık Festivali bu hafta oyuncuların özel ödülleri elde edebilmeleri için devam ediyor. 27 Kasım 2019’a kadar Velia, Heidel, Altinova, Valencia, Grána ve Duvencrune bölgelerinde balık avlayanların, NPC satıcısına her biri 500 bin gümüşe satılan Yvrug balığı kazanma ihtimalleri daha yüksek olacak. Haberin en özel kısmı ise  Black Friday etkinliğine de yer verilecek olması. Oyun severler, 27 Kasım 2019’a kadar indirimlerde pek görünmeyen İnci Eşyaları da dahil olmak üzere yüzde 70 indirim kazanabilme şansı elde edecek.

Kaynak: Black Desert Online Türkiye

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
MMORPG

Netease'in Ragnarök Oyunu Ortaya Çıktı

MMORPG

MU Origin 2: Yeni Magic Gladiator Sınıfı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

MMORPG

Lord of the Rings Online'da Sunucular Arası Karakter Taşıma Başladı

MMORPG

EVE Echoes, Uzay MMORPG, Ağustos'ta Yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Savaş Oyunu Battle Prime