Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Strateji

Breaking Bad: Criminal Elements – Mobil Strateji Oyunu

Uzun zamandır beklediğiniz oyun Breaking Bad: Criminal Elements sonunda çıktı. Diziden esinlenilereg geliştirilen oyun bir süre ön kayıt aşamasında kaldı. Merakla beklenen mobil oyun geçtiğimiz hafta çıkışını gerçekleştirdi. Biraz oyundan bahsedelim.

Breaking Bad: Criminal Elements nasıl bir oyun?

Strateji kategorisinde yer alan Breaking Bad: Criminal Elements mobil oyununu size en kolay şekilde anlatabileceğim bir örneğim var. Boom Beach. Eğer Supercell’in Boom Beach oyununu oynadıysanız mutlaka Breaking Bad: Criminal Elements oyununa aşinasınızdır. Çünkü tamamen aynı yapıda.

Büyük bir şehir haritasında diğer suç örgütlerine ve oyunculara karşı mücadele ediyor ve yasadışı işler yapıyorsunuz. Diziyi bilenler konuyu çoktan anladı.

Breaking Bad: Criminal Elements oyun içeriği

Bir adet geliştirmeniz gereken şehrin ücra bir köşesine kurulmuş merkeziniz bulunuyor. Burada yasadışı şeyler! üreterek onları satıyor ve piyasaya yön vermeye çalışıyorsunuz. Labaratuvar merkezinizi diğer oyunculardan korumak için geliştirmeniz gerekiyor. Bunun için savunmalar kurmak mümkün.

Breaking Bad Criminal Elements

Breaking Bad Criminal Elements

Bununla birlikte ana haritada çevreyi küçük miktarda ödemeler yaparak aktif hale getirebiliyor ve yeni alanlar açabiliyorsunuz. Burada küçük suç örgütleri kol geziyor. Onları yenerek bu bölgelerden haraç toplayabiliyorsunuz. Başka bir oyuncu gelerek aynı bölgeyi alıp haraca bağlayabiliyor. (Boom Beach’teki pve adaları gibi)

Breaking Bad karakterleriyle oynayabilirsin

En iyi özelliklerinden birisi ise Breaking Bad dizisindeki meşhur kahramanlarla oynayabilmeniz. Onları elebaşı olarak görevlendirip kendinize bir ordu kurabilir ve Breaking Bad: Criminal Elements dünyasına hükmedebilirsiniz. En bilindik karakterler dahil bir çoğu diziden oyuna özenli bir şekilde aktarılmış görünüyor. Ayrıca oynamanın yanında çoğu da size oyun içinde rehberlik ediyor.

Breaking Bad: Criminal Elements ile ilgili daha fazla detay merak ediyorsanız yazıya eklediğim videodan inceleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Rt8LAFWYjwg

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile v0.15.5 Güncellemesi Yenilikleri