Strateji

Breaking Bad: Criminal Elements – Mobil Strateji Oyunu

Uzun zamandır beklediğiniz oyun Breaking Bad: Criminal Elements sonunda çıktı. Diziden esinlenilereg geliştirilen oyun bir süre ön kayıt aşamasında kaldı. Merakla beklenen mobil oyun geçtiğimiz hafta çıkışını gerçekleştirdi. Biraz oyundan bahsedelim.

Breaking Bad: Criminal Elements nasıl bir oyun?

Strateji kategorisinde yer alan Breaking Bad: Criminal Elements mobil oyununu size en kolay şekilde anlatabileceğim bir örneğim var. Boom Beach. Eğer Supercell’in Boom Beach oyununu oynadıysanız mutlaka Breaking Bad: Criminal Elements oyununa aşinasınızdır. Çünkü tamamen aynı yapıda.

Büyük bir şehir haritasında diğer suç örgütlerine ve oyunculara karşı mücadele ediyor ve yasadışı işler yapıyorsunuz. Diziyi bilenler konuyu çoktan anladı.

Breaking Bad: Criminal Elements oyun içeriği

Bir adet geliştirmeniz gereken şehrin ücra bir köşesine kurulmuş merkeziniz bulunuyor. Burada yasadışı şeyler! üreterek onları satıyor ve piyasaya yön vermeye çalışıyorsunuz. Labaratuvar merkezinizi diğer oyunculardan korumak için geliştirmeniz gerekiyor. Bunun için savunmalar kurmak mümkün.

Breaking Bad Criminal Elements

Breaking Bad Criminal Elements

Bununla birlikte ana haritada çevreyi küçük miktarda ödemeler yaparak aktif hale getirebiliyor ve yeni alanlar açabiliyorsunuz. Burada küçük suç örgütleri kol geziyor. Onları yenerek bu bölgelerden haraç toplayabiliyorsunuz. Başka bir oyuncu gelerek aynı bölgeyi alıp haraca bağlayabiliyor. (Boom Beach’teki pve adaları gibi)

Breaking Bad karakterleriyle oynayabilirsin

En iyi özelliklerinden birisi ise Breaking Bad dizisindeki meşhur kahramanlarla oynayabilmeniz. Onları elebaşı olarak görevlendirip kendinize bir ordu kurabilir ve Breaking Bad: Criminal Elements dünyasına hükmedebilirsiniz. En bilindik karakterler dahil bir çoğu diziden oyuna özenli bir şekilde aktarılmış görünüyor. Ayrıca oynamanın yanında çoğu da size oyun içinde rehberlik ediyor.

Breaking Bad: Criminal Elements ile ilgili daha fazla detay merak ediyorsanız yazıya eklediğim videodan inceleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Rt8LAFWYjwg

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberStrateji

Manor Lords: Haydutları Nasıl Durdurursunuz ve Yağmayı Nasıl Önlersiniz?

HaberStrateji

Civilization Deneyimi Roguelike Strateji Oyununda

RehberStrateji

Manor Lords Nüfus Arttırmak İçin İpuçları

Age of Empires 4RehberStrateji

Age of Empires 4 En İyi Irklar / Medeniyetler Listesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile v0.15.5 Güncellemesi Yenilikleri