Basın BülteniMoba

Mobile Legends’tan 250 Bin Dolarlık Turnuva

Ülkemizde de oldukça popüler olan mobil moba oyunu Mobile Legends: Bang Bang dünya şampiyonası düzenliyor. Turnuva 15 – 17 Kasım 2019 tarihleri arasında Malezya’da gerçekleştirilecek. Turnuvaya dünya çapında 14 bölgeden 16 takım katılacak. Ödül havuzu ise 250 bin Dolar olacak. İzlemek isteyenler mobil moba turnuvasını Youtube Gaming‘den canlı olarak takip edebilecek.

Mobil moba dünya şampiyonası

Mobile Legends yapımcısı Moonton ve sponsoru U Mobile şirketinin ortak düzenlediği M1 dünya şampiyonası için Moonton CEO’su açıklama yaptı. Justin Yuanson açıklamasında; “Ödüllü Malezya telekomünikasyon firması U Mobile, M1 Dünya Şampiyonası’nın resmi sponsoru olarak MOONTON ile devam eden iş birliğini genişletti. U Mobile’ın MOONTON ile olan ortaklığı ve M1’e katılımı, firmanın Malezyalılara en iyi oyun deneyimini sunma ve yerel espor takımları için küresel bir sahne sağlama taahhüdü kapsıyor” şeklinde konuştu.

Katılacak takımlar belli oldu

Malezya, Singapur, Endonezya, Filipinler, Kamboçya, Tayland, Laos, Vietnam, Japonya, Türkiye, Rusya, ABD ve Brezilya gibi ülkelerde ulusal turnuvalar neticesinde dünya şampiyonasına katılacak takımlar belli oldu.  Ödüllere göz atacak olursak havuz 250 bin Dolar ama sadece bununla da kalmıyor. Ayrıca takımlar, motosikletler, akıllı telefonlar, oyuncu koltukları, kulaklıklar, M1 paketi ve daha fazlasını ödül olarak alabilecek.

Mobile Legends ve mobil moba ile ilgileniyorsanız bu turnuvayı sakın kaçırmayın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyaleNişancı Oyunu

Call of Duty Mobile, Sizin de Katılabileceğiniz 1 Milyon $'lık Turnuva Düzenliyor

MobaNasıl Yapılır

Mobile Legends MS Sorunu Çözümü

Moba

League of Legends ve Mobil Sürümü Arasında Ne Gibi Farklar Var?

Moba

League of Legends: Wild Rift Mobil Oyunu 2020'de Geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pay to Win Ne Demek?