Battle Royale

Pubg Mobile Araç Modifiye Etme

Pubg Mobile, battle royale oyununa yakın zamanda gelecek olan güncelleme içeriği sızdı. Güncelleme içeriğinde ilginizi çekebilecek bir yenilik var. Yeniliğe bakacak olursak Pubg Mobile’da araç modifiye edebileceğiz. Oyun ana menüsünden araçları önceden düzenleyebileceksiniz. Daha sonra bu düzenlemeniz kullanmaya başladığınız bütün araçlarda geçerli olacak.

Bildiğiniz üzere oyun içinde araçlar, uçaklar için zaten temalar mevcut. Renk ve şekil olarak değişkenlik gösteren bu temalar araçlara bindiğiniz an aktif oluyor ve sizin temaya uygun görünüyor. Şimdi bu temaları siz belirleyebilecek ve dilediğiniz gibi değiştirebileceksiniz.

Yaptığınız değişikliklerin aktif olması için bir araç kullanmaya başlamanız gerekiyor. Bununla birlikte yaptığınız ve kaydettiğiniz modifiye bütün araçlar için de geçerli oluyor. Yani araç marka ve modeli önemli değil ya da hangi araç üzerinden modifiye yapmış olursanız olun bütün araçlarda geçerli oluyor.

Ayrıca Bakınız:   Call of Duty Mobile Helikopter Nerede Bulunur? (Güncel)

Verebileceğimiz diğer detaylara bakacak olursak, bu düzenleme için 500BP gerekiyor. Detayları bilgileri sızdıran Youtube oyuncusunun videosundan izleyebilirsiniz.

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile 3. Sezonla Oyuna Eklenen Özellikler

Battle RoyaleListe

2020'de Oynayabileceğiniz En İyi Battle Royale Oyunları

Battle RoyaleGüncelleme

Grena Free Fire'a Önemli Güncelleme. Eski içerikler yeni içerikler

Battle RoyaleSavaş Oyunları

COD: Mobile Yeni Yıl Güncellemesiyle İlgili Detaylar

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Kablosuz Oyuncu Kulaklığı – Asus Rog Strix Go 2.4