Liste

En Popüler Ücretsiz Android Oyunlar (Kasım 2019)

Kasım 2019 bitmek üzere ve ücretsiz en popüler Android oyunlar listesinde çok önemli değişiklikler var. Özellikle basit ama her ortamda kısa süreliğine oynanabilecek oyunlar son zamanlarda ön plana çıkmış. Ayrıca listenin değişmeyen bir oyunundan da bahsedeceğiz. Mobil oyun tavsiyesi arayanlar için oldukça iyi bir liste olacak.

5. Subway Surfers

Kiloo’nun listenin değişmeyen oyunu olarak dikkat çekiyor. Sürekli en populerler arasında yer alan oyun dünyanın bütün ülkelerini gezdiği güncellemeleriyle dikkat çekiyor ve popülerliğini koruyor. Refleks koşu oyunlarını sevenler mutlaka göz atsın.

Subway Surfers
Subway Surfers
Geliştirici: SYBO Games
Fiyat: Ücretsiz

4. Sky Roller

Yine bir koşu oyunu ücretsiz en popüler le arasında yer almayı başarıyor. Bu oyun değişik bir platformda karşımıza çıkıyor ve karalterlerimiz koşmaktan ziyade patenle haraket ediyor. Bu da göze hoş gelen animasyonları karşımıza çıkarıyor. Yeni bir mobil koşu oyunu arayanlar ücretsiz en popüler oyunlardan biri olan Sky Roller ‘ı deneyebilir.

Ayrıca Bakınız:   Kısa Süreliğine Ücretsiz Oyunlar - Google Play

Sky Roller
Sky Roller
Geliştirici: Homa Games
Fiyat: Ücretsiz

3. Stump Me! – Can you pass it?

Kendine özgü çeşitli bulmacalarla oyuncuları kendine bağlayan bu değişik mobil oyunda, sorulan bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz. Örneğin size verilen seçenekler arasından en doğrusunu seçmeye çalışıyorsunuz. Bebeği nasıl uyandırırsın, fili buz dolabına nasıl sığdırırsın gibi çeşitli bilmece ve bulmaca oyunlarının karışımı. Yeni mobil oyun tavsiyesi arayanlar için denemeye değer ideal bir oyun.

Stump Me - Bu testi geçebilir misin?
Stump Me - Bu testi geçebilir misin?

2. Sand Balls

Bir sürü topu bekleyen kamyona doldurmanız gerekiyor. Engelleri aşıp toplara yön vermek sizin işiniz.  Topları hızlıca kamyona eksiksiz doldurduğunuz zaman oyun bitiyor. Eksiksiz doldurmanız gerekiyor, bunun manası engelleri en iyi şekilde aşmalısınız. Gerçekten basit olmasına rağmen hem reflekslerinizi hem de aklınızı kullanarak geçmeniz gereken bölümlere sahip. Yeni mobil oyun tavsiyesi arayanlar için ideal bir öneri olabilir.

Ayrıca Bakınız:   Harry Potter Wizards Unite Çıkış Tarihi Açıklandı

Sand Balls
Sand Balls
Geliştirici: SayGames
Fiyat: Ücretsiz

1. Rusty Blower 3D

Son zamanlarda Youtube’da popüler olan bir kategori, eski eşyaları yenileme sanatı artık mobil oyun olarak karşınızda. Bu mobil oyunda size verilen temizleme ve yenileme kimyasallarını ve aletlerini kullanarak bulduğunuz eski eşyaları yeni gibi yapıyorsunuz. Sanat eserleri, normal eşyalar, oyuncaklar… Bir sürü eşya bulunuyor ve bunları yenilemeniz gerekiyor. İlginç bir mobil oyun olan Rusty Blower 3D’yi denemek isterseniz bağlantıdan indirin.

Rusty Blower 3D
Rusty Blower 3D
Geliştirici: ZPLAY Games
Fiyat: Ücretsiz
Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
ListeMobil Oyun

En Çok Oynanan Ücretsiz Mobil Oyunlar

Battle RoyaleListe

2020'de Oynayabileceğiniz En İyi Battle Royale Oyunları

ListeMobil Oyun

En İyi Multiplayer Oyunlar 2019

ListeMMORPG

En İyi 5 Mobil MMORPG Listesi

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Diablo 2’nin Remastered Versiyonu Hakkında Dedikodular