Mobil Oyun

Eve Echoes Ayak Sesleri Duyulmaya Başladı

Uzay oyunu sevenler, sizin için oldukça gelişmiş bir tane geliyor. Hem de telefonunuza. Daha önce haberlerini yaptığımız Eve Echoes beta testlerine başladı. Olumsuz olan kısmı ise ülkemiz için erişim mümkün değil.

Eve Echoes mobil uzay temalı oyun

Oyunun en önemli özelliği olarak Pc sürümüne oldukça benzemesi gösteriliyor. Eğer pc sürümü, Eve oynadıysanız bu oyuna bayılacaksınız. Grafikler, dinamikler ve temelde oyun tarzı Eve oyununa benziyor. Geliştiriciler özellikle ana oyuna benzemesi için çok çabalamış.

Beta testleri hakkında

Eve Echoes ‘un beta testleriyle ilgili bilgi verecek olursak, ABD, Kanada, Rusya, Avrupa, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Kore’ de test edilecek. Önümüzdeki sene içinde muhtemelen ilk çeyrekte çıkması beklenen oyunda Betaya katılanlar için olumsuz başka bir haber daha var. Eve Echoes ‘un beta hesapları silinecek.

Eğer vpn ya da başka bir yöntemle testlere katılmak isterseniz ilerlemenizin silineceğini belirtelim. Bu oyuncular için oldukça olumsuz bir durum ama daha sonradan oyuna erişecekler için gerekli olabiliyor. Zira oyunda herkesin eşit şartlarda oyuna başlaması gerekiyor.

Eve Echoes oyun türü

Ticaret savaş ve yönetim stratejisi oyunun temel unsurlarından Eve Echoes ‘a yabancı olsanız bile bu türde bir oyun arıyorsanız biraz daha beklemenizi tavsiye ederiz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir