Mobil Oyun

Eve Echoes Ayak Sesleri Duyulmaya Başladı

Uzay oyunu sevenler, sizin için oldukça gelişmiş bir tane geliyor. Hem de telefonunuza. Daha önce haberlerini yaptığımız Eve Echoes beta testlerine başladı. Olumsuz olan kısmı ise ülkemiz için erişim mümkün değil.

Eve Echoes mobil uzay temalı oyun

Oyunun en önemli özelliği olarak Pc sürümüne oldukça benzemesi gösteriliyor. Eğer pc sürümü, Eve oynadıysanız bu oyuna bayılacaksınız. Grafikler, dinamikler ve temelde oyun tarzı Eve oyununa benziyor. Geliştiriciler özellikle ana oyuna benzemesi için çok çabalamış.

Beta testleri hakkında

Eve Echoes ‘un beta testleriyle ilgili bilgi verecek olursak, ABD, Kanada, Rusya, Avrupa, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Kore’ de test edilecek. Önümüzdeki sene içinde muhtemelen ilk çeyrekte çıkması beklenen oyunda Betaya katılanlar için olumsuz başka bir haber daha var. Eve Echoes ‘un beta hesapları silinecek.

Ayrıca Bakınız:   Clash Royale'de Altınla Efsanevi Buz Büyücüsü

Eğer vpn ya da başka bir yöntemle testlere katılmak isterseniz ilerlemenizin silineceğini belirtelim. Bu oyuncular için oldukça olumsuz bir durum ama daha sonradan oyuna erişecekler için gerekli olabiliyor. Zira oyunda herkesin eşit şartlarda oyuna başlaması gerekiyor.

Eve Echoes oyun türü

Ticaret savaş ve yönetim stratejisi oyunun temel unsurlarından Eve Echoes ‘a yabancı olsanız bile bu türde bir oyun arıyorsanız biraz daha beklemenizi tavsiye ederiz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
ListeMobil Oyun

En Çok Oynanan Ücretsiz Mobil Oyunlar

ListeMobil Oyun

En İyi Multiplayer Oyunlar 2019

MMORPGMobil Oyun

Black Desert Mobile'a Yeni Sunucular Geliyor

ListeMobil Oyun

En Çok İndirilen Mobil Oyun (Ekim 2019)

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir