Battle Royale

Dile Kolay 600 Milyon İndirme

Bu başarıyı yakalayan hangi oyun dersiniz? Elbette uzun zamandır Battle Royale piyasasını tek başına elinde tutan Pubg Mobile’a. Geliştiricinin Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre oyun dünya çapında 600 Milyon kez indirildi ve bu sadece resmi indirme rakamlarını kapsıyor. Sorun yaşayan çok sayıda insanın hala apk kullandığını da biliyoruz. Dile kolay 600 Milyon İndirme sınırını aşan Pubg Mobile, rakiplerine oldukça fark atıyor.

Hem oynanıyor hem izleniyor

Pubg Mobile sadece oynarken sevilen bir oyun da değil ayrıca sosyal medya da canlı yayınlarda çok sayıda izleyicisi de var. Pubg Mobile oynayanları izlemek ayrı bir tutku.

Turnuvalar ve diğer içerikler

İzleyicilerin en çok ilgisini çeken Pubg Mobile turnuvaları oluyor. Büyük ödüllerle hem oyuncuların hem de izleyicilerin ilgisini çekiyor. İlk önce başarılı olduğu için kendi kitlesini yaratan oyun başarılı oldukça da kitlesini genişletiyor.

Ayrıca Bakınız:   Grena Free Fire Max İsminde Bir Sürüm Üzerinde Çalışıyor

600 Milyon indirmeyi aşan oyun ilgi çekici içerikleri sayesinde bu başarıyı elde etti diyebiliriz. Bir çok bilindik film, dizi ve oyunla işbirliği içine girerek yayınladığı güncellemelerin yanında oyuncuya ve oyuna değer katan içerikler de oyunun başarısının önemli bir kısmı olarak görülüyor.

Pubg Mobile oyuncularından üzücü haberler

Bu kadar popüler bir oyun olduktan sonra her türlü insan ve sonuçla karşılaşmak mümkün hale geliyor. Bir sürü insanın Pubg Mobile ile ilişkili olarak hayatına son verdiğini duydukça üzülüyoruz. En sonra Hindistan ‘da gelen habere göre Pubg Mobile oynadığı için ailesi tarafından azarlanan kızın intihar ettiği ortaya çıktı. Bu nedenle bazı ülkeler ve bu ülkelerdeki eyaletlere Pubg Mobile’ ı yasaklama yoluna bile gitti. Oyun bu kadar popüler olunca bazı şeylerin önüne geçmek pek mümkün olmuyor.

Ayrıca Bakınız:   Pubg Mobile'ın Oyuncu Sayısı Dudak Uçuklatıyor

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle Royale

Escape From Tarkov Ping Sorununa Çözüm Bulundu

Battle Royale

Pubg Mobile'ın Yeni Modu ve Haritası Beta Sürümünde Göründü

Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Deadpool Kostümü Çıktı, Nasıl Alırsınız?

Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty: Modern Warfare, 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir