Battle RoyaleGüncelleme

Grena Free Fire’a Önemli Güncelleme. Eski içerikler yeni içerikler

Geçtiğimiz yıl oldukça başarılı bir şekilde ilerleyen nadir Battle Royale oyunlarından birisi Grena Free Fire, çok indirilen ve en popüler listesinde üst sıralarda yer almasının yanında ayrıca etkinlik ve turnuvalarda izleyici sayısının 2 milyonu geçmesiyle de ön plana çıktı. Yeni yılın gelmesiyle diğer oyunlar gibi Free Fire’da güncelleme alacak. Bakın bu güncellemeyle birlikte Grena Free Fire oyununa hangi içerikler eklenecek.

Grena Free Fire yılbaşı güncellemesi

Winterland ismini verdikleri bu büyük güncellemeyle birlikte yeni içerikler oyuna eklenecek elbette ama önemli olan sınırlı süreli eski içeriklerinde oyuna gelmesi. Daha önce erişme imkanı olup çok seven ya da erişme imkanı olmayıp kaçıran oyuncular yılbaşı dolayısıyla eski içeriklere tekrar erişebilecek.

Eski kostümler ve eski modlar

Daha önce alamadıysanız oyuna Polat Bear kostümünün yanında Gingerbread Man kostümü geri gelecek. Bununla birlikte daha önce çok sevilen Cold Steel, Explosive Jump, Clash Squad ve Big Head modları oyuna bu güncelleme ile eklenecek.

Grena Free Fire’a yeni içerikler geliyor

Eski İçeriklerden ziyade yenileri görmek isteyenler varsa onlardan da haberler var. Yeni yıl güncellemesiyle yine yılbaşı tatili için özel oluşturulmuş tatil teması, yeni karakterler ve yeni evcil hayvanlar Free Fire’a eklenecek. Bununla birlikte kardan adam denilen bir oyun modu da Grena Free Fire’da olacak. Ayrıca arayüzde de yine kışı, tatili ve bunun gibi şeyleri temsil edecek değişiklikler de olacak.

Güncellemenin 22 Aralık günü yani bugün verilmesi planlanıyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir