Battle RoyaleGüncelleme

Grena Free Fire’a Önemli Güncelleme. Eski içerikler yeni içerikler

Geçtiğimiz yıl oldukça başarılı bir şekilde ilerleyen nadir Battle Royale oyunlarından birisi Grena Free Fire, çok indirilen ve en popüler listesinde üst sıralarda yer almasının yanında ayrıca etkinlik ve turnuvalarda izleyici sayısının 2 milyonu geçmesiyle de ön plana çıktı. Yeni yılın gelmesiyle diğer oyunlar gibi Free Fire’da güncelleme alacak. Bakın bu güncellemeyle birlikte Grena Free Fire oyununa hangi içerikler eklenecek.

Grena Free Fire yılbaşı güncellemesi

Winterland ismini verdikleri bu büyük güncellemeyle birlikte yeni içerikler oyuna eklenecek elbette ama önemli olan sınırlı süreli eski içeriklerinde oyuna gelmesi. Daha önce erişme imkanı olup çok seven ya da erişme imkanı olmayıp kaçıran oyuncular yılbaşı dolayısıyla eski içeriklere tekrar erişebilecek.

Ayrıca Bakınız:   Asphalt 8 Güncellemesi - Sol Şerit Festivali

Eski kostümler ve eski modlar

Daha önce alamadıysanız oyuna Polat Bear kostümünün yanında Gingerbread Man kostümü geri gelecek. Bununla birlikte daha önce çok sevilen Cold Steel, Explosive Jump, Clash Squad ve Big Head modları oyuna bu güncelleme ile eklenecek.

Grena Free Fire’a yeni içerikler geliyor

Eski İçeriklerden ziyade yenileri görmek isteyenler varsa onlardan da haberler var. Yeni yıl güncellemesiyle yine yılbaşı tatili için özel oluşturulmuş tatil teması, yeni karakterler ve yeni evcil hayvanlar Free Fire’a eklenecek. Bununla birlikte kardan adam denilen bir oyun modu da Grena Free Fire’da olacak. Ayrıca arayüzde de yine kışı, tatili ve bunun gibi şeyleri temsil edecek değişiklikler de olacak.

Ayrıca Bakınız:   Arena of Valor 4 Aralık Güncellemesi Hakkında Açıklama

Güncellemenin 22 Aralık günü yani bugün verilmesi planlanıyor.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile 3. Sezonla Oyuna Eklenen Özellikler

Battle RoyaleListe

2020'de Oynayabileceğiniz En İyi Battle Royale Oyunları

Battle RoyaleSavaş Oyunları

COD: Mobile Yeni Yıl Güncellemesiyle İlgili Detaylar

Battle RoyaleGüncelleme

Pubg 5.3 Sürümüne Güncellendi. İnanılmaz Değişiklikler Var

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir