Spor OyunlarıYarış Oyunları

Overdrive City Ön Kayıtta – Gameloft’un başka bir araba oyunu

Gameloft’tan bu gibi bir oyun beklenebilirdi ve sonunda geldi. Araba yarışı oyunlarıyla ünlenen şirket strateji oyunları da geliştirdi. Şimdi hepsini birleştirmek amacıyla Overdrive City oyununu ön kayıt aşamasına soktu. Overdrive City nasıl bir oyun bahsetmek gerekirse;

Overdrive City

Oyun arabalarla çok yakından ilgili ama tamamen aksiyon dolu yarışlar yok. Bir yönetim strateji oyunu olarak da dikkat çeken oyunda hem bir araba tutkunu hem de üreticisisiniz. Şirketinizi geliştirmeye çalışıyor ve kendi araba koleksiyonunu da oluşturuyorsunuz. Arabalarınızı kişiselleştirebiliyor ve garajınızda sergileyebiliyorsunuz. Arabalarınızla düzenlenen yarışlara dahi katılabiliyorsunuz.

overdrive city

Overdrive City’de arabalarla ilgili herşeyin üretimi var. Araba parçalarını üreterek arabalarını geliştirmeniz mümkün. Daha gelişmiş arabalar için onları geliştirebilirsiniz. Bu sayede katıldığınız yarışlarda daha iyi sonuçlara alabilirsiniz. Sadace bununla da kalmıyor. Simülatörün bir parçası olurak arabalarını üreteceğin fabrikaları ya da satacağın galerileri de siz üretiyorsunuz.

overdrive city

Diğer oyuncuların da sizin gibi araba şehirleri oluyor. Onlarla araba ya da parça takası yapabilirsiniz. Bu şekilde kendinizi daha iyi geliştirmeniz mümkün. Oyunda bir sürü lisanslı araba da mevcut. Ford Mustang GT (1968), Mitsubishi Lancer Evolution VIII (2004), Chevrolet Corvette Stingray (1963), Nissan Skyline 72 (1972), Porsche 718 Cayman (2018), BMW M2 (2018), Subaru WRX STI (2018)…

Şu an ön kayıtta olan oyuna aşağıdaki bağlantıdan kayıt olabilir zamanı geldiği zaman indirebilirsiniz.

Overdrive City - Araba Şehrini Kur
Overdrive City - Araba Şehrini Kur
Geliştirici: Gameloft SE
Fiyat: Ücretsiz
Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Hayatta Kalma

Dawn Breaking, Hayatta Kalma, Mobil Açık Dünya Oyunu, Betaya Giriyor

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Mobil OyunStrateji

Warhammer Quest: Silver Tower Ön Kayıt Almaya Başlıyor

Nişancı OyunuRehber

Call of Duty Mobile: Ücretsiz Petrol Elde Etme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg 5.3 Sürümüne Güncellendi. İnanılmaz Değişiklikler Var