Savaş Oyunları

Project War Mobile – Nişancı oyunu

Telefonlarımıza bir Nişancı oyunu daha geliyor. Project War Mobile nasıl bir oyun sizler için inceledik. Yüzsel olarak oynamaya değer mi bakalım.

Zombi temalı savaş oyunu

Enfekte olmuş sürüye karşı savaştığını oyunun sürükleyici bir hikayesi olduğu söylenmiş. Geliştirici Goblin Gamer her sezon hikayeyi güncelleme ve geliştirme sözü veriyor.

Pvp modu var

Project War Mobile’ın en önemli özelliği olarak pvp vurgulanıyor. Her biri  4 kişilik 2 takımın savaştığı klasik takım ölüm maçında oynayabilirsiniz. Her bir takımın kontrol noktalarında en fazla zaman kazanmaya çalıştıkları kontrol oyununu, 8 oyuncunun üstünlük sağlamaya çalıştığı herkes tek oyununu oynayın, ayrıca gelecek güncellemelerde tanıtışacağı söylenen aksiyon dolu diğer oyun modları ile pvp açısından eksiksiz olacağı tahmin ediliyor.

Sosyal özellikler

Hem silahlarınızı hem de karakteriniz geliştirilir daha güçlü yapılabiliyor. Bunun yanında Project War Mobile sosyal açıdan da güçlü bir oyun olacak gibi görünüyor. Arkadaşlarla takım kurma ve düşmana karşı savaşmanın yanımda Guild sistemi de oyunda bulunuyor.

Unity ile geliştirildi

Project War Mobile, Unity ile geliştirilen yüksek grafik detaylarına sahip bir oyun olmasının yanında orta seviye cihazlara da grafik ayarlarını optimize edebilmek kaydıyla oynama imkanı veriyor. Fps modunda oynanan oyun gerçek dünyadan haritalar içeriyor.

Geliştirilebilir ve özelleştirilebilir silahlar

Bir çok silahın bulunduğu oyunda karakterinizin giyebileceği techizatlarda var. Bu techizatlarda görünüş ve özellik bakımından bir birinden farklı. Bu açıdan her birini taktığınız zaman farklı bir görünüm ya da özellik elde etmeniz mümkün oluyor. Silahlar da takılan aparata göre farklı bir görünüm ve özellik kazanabiliyor. Mobil savaş oyunlarında pek sıklıkla rastlamadığımız kılıç bile Project War Mobile’da var.

Yeni çıkacak bu oyuna ön kayıt olmak ve zamanı geldiğinde indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

COD: Modern WarfareRehberSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 kaç saatte biter?

COD: Modern WarfareSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) hangi yılda geçiyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir