Savaş Oyunları

Project War Mobile – Nişancı oyunu

Telefonlarımıza bir Nişancı oyunu daha geliyor. Project War Mobile nasıl bir oyun sizler için inceledik. Yüzsel olarak oynamaya değer mi bakalım.

Zombi temalı savaş oyunu

Enfekte olmuş sürüye karşı savaştığını oyunun sürükleyici bir hikayesi olduğu söylenmiş. Geliştirici Goblin Gamer her sezon hikayeyi güncelleme ve geliştirme sözü veriyor.

Pvp modu var

Project War Mobile’ın en önemli özelliği olarak pvp vurgulanıyor. Her biri  4 kişilik 2 takımın savaştığı klasik takım ölüm maçında oynayabilirsiniz. Her bir takımın kontrol noktalarında en fazla zaman kazanmaya çalıştıkları kontrol oyununu, 8 oyuncunun üstünlük sağlamaya çalıştığı herkes tek oyununu oynayın, ayrıca gelecek güncellemelerde tanıtışacağı söylenen aksiyon dolu diğer oyun modları ile pvp açısından eksiksiz olacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca Bakınız:   Disney Mirrorverse, Kabam'dan Yeni Aksiyon RPG Oyunu

Sosyal özellikler

Hem silahlarınızı hem de karakteriniz geliştirilir daha güçlü yapılabiliyor. Bunun yanında Project War Mobile sosyal açıdan da güçlü bir oyun olacak gibi görünüyor. Arkadaşlarla takım kurma ve düşmana karşı savaşmanın yanımda Guild sistemi de oyunda bulunuyor.

Unity ile geliştirildi

Project War Mobile, Unity ile geliştirilen yüksek grafik detaylarına sahip bir oyun olmasının yanında orta seviye cihazlara da grafik ayarlarını optimize edebilmek kaydıyla oynama imkanı veriyor. Fps modunda oynanan oyun gerçek dünyadan haritalar içeriyor.

Geliştirilebilir ve özelleştirilebilir silahlar

Bir çok silahın bulunduğu oyunda karakterinizin giyebileceği techizatlarda var. Bu techizatlarda görünüş ve özellik bakımından bir birinden farklı. Bu açıdan her birini taktığınız zaman farklı bir görünüm ya da özellik elde etmeniz mümkün oluyor. Silahlar da takılan aparata göre farklı bir görünüm ve özellik kazanabiliyor. Mobil savaş oyunlarında pek sıklıkla rastlamadığımız kılıç bile Project War Mobile’da var.

Ayrıca Bakınız:   World of Kings MMORPG İçin Sınıf Rehberi

Yeni çıkacak bu oyuna ön kayıt olmak ve zamanı geldiğinde indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
e-SporSavaş Oyunları

Valorant Betası İzlenme Rekorları Kırıyor

Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty: Modern Warfare, 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

e-SporSavaş Oyunları

Valorant'ın Gösterişli Karakteri Jett, Yeni Bir Fragmanda Göründü

PCSavaş Oyunları

Call of Duty: Modern Warfare 2 – Remaster Grafik Karşılaştırması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir