Battle RoyaleSavaş Oyunları

COD: Mobile Yeni Yıl Güncellemesiyle İlgili Detaylar

Efsane bir çıkış yaparak oyuncuların gönlüne girmeyi başaran oyun en iyi battle royale oyunlarından birisi. Ayrıca nişancı oyunları içinde en iyisi olarak lanse ediliyor. Bu başarısının küçük bir kısmını ise eğlenceli içeriklerine ve güncellemelerine borçlu olduğunu söyleyebiliriz. Call of Duty Mobile’a o güncellemelerden birisi geldi. Yılbaşı temalı güncellemede oldukça eğlenceli içerikler bulunuyor.

Yılbalı temalı etkinlikler

Yeni eklenen modda zombi noel babayı etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz. Oldukça eğlenceli ve zorlu olan bu modun ödülleri de tatmin edici düzeyde. Call of Duty Mobile kısa süre önce zombiler eklenmişti. Şimdi zombiler yeni sınırlı süreli etkinlik olan yılbaşı etkinliği ile karşımıza çıkıyor. Bu etkinlikte noel baba bir zombi ve oyun içerisinde özel arabasıyla karşınıza çıkıyor. Siz de onu etkisiz hale getirerek ödül kazanmaya çalışıyorsunuz.

Call of Duty Mobile çıkışından kısa süre sonra indirme rekorlarına imza atmıştı. Daha sonra oyunun en çok kazananlar arasına girdiği haberleri çıktı. Yeni yılın da en iyi oyunlarından birisi olacağı söyleniyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Bedava UC Yükleme Programı Çalışıyor Mu?