Battle Royale

Pubg Bedava UC Yükleme Programı Çalışıyor Mu?

Özellikle yabancı İnternet siteleri ve forumlarda Pubg Free UC Generator şeklinde açılan konular yüzbinlerce kişinin ne olduğu belirsiz bir programı indirmesine neden oldu. Şimdilerde ülkemizde de arayışa giren Pubg oyuncuları ücretsiz UC için çare arıyorlar. Peki Çinli bir hackerın yazdığı iddia edilen program size ücretsiz UC veriyor mu?

UC Gerçek parayla alınıyor

UC nedir bilmek isteyenler için kısaca açıklamak gerekiyor. Pubg’nin gerçek parayla alınan oyun içi para birimi ki bununla Premium kostümler alabilir sandıklar açabilir hesabınızı kozmetik açıdan daha güzel hale getirebilirsiniz. Bunun yanında abonelik sistemine dahil olabilir aldığınız hediyeleri katlayabilirsiniz.

UC’nin bu kadar değerli olduğu durumda, ülkemiz için döviz kurunun da tavan yapması neticesinde UC almak çok kolay değil. Bu sebepten oyuncuların çoğu ücretsiz UC için arayışa giriyor.

Ücretsiz UC verdiği iddia ediliyor

Yazılan program ücretsiz UC kodu üretiyor iddiaları yüzbinlerce kişinin programı indirmesine ve kullanmasına neden oldu. Programa bakıldığı zaman rastgele kodlar ürettiği bildirildi. Bir çok oyuncu gerçekten bu kodlarla UC aldıklarını belirtti. Durum şu ki siz klavyeden rastgele bir kaç tuşa dokunmuşsunuz ya da bu programı kullanmışsınız herhangi bir farkı yok.

Rastgele kod üreten program, gerçek bir UC kodunun nasıl yazıldığını, kaç karakter olduğunu sıklıkla hangi karakterlerin ne sırayla kullanıldığını çözümleyip ona göre kod yazıyor. İşin aslı şu ki bunu yazdığı söylenen Çinli aslında klavyeden kombinasyon yapmanın yorucu olduğunu düşünüp kombinasyon için bir program yazmış. Yani programın UC verdiği falan yok. Bazı oyuncular gerçekten UC aldılarsa bile bunun tek anlamı çok şanslı olmaları.

Tehlikeli bir program

Program tehlikesiz gibi görünse de manipüle edilebilir gibi görünüyor. Telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirdiğiniz zaman Pubg hesap bilgileriniz çalınabilir. Bu açıdan dikkat etmeniz gerekli. Kamu spotu reklamlarında da dediği gibi kimse kimseye binlerce lira vermez.

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Overdrive City Ön Kayıtta – Gameloft’un başka bir araba oyunu