Battle RoyaleGüncelleme

Pubg 5.3 Sürümüne Güncellendi. İnanılmaz Değişiklikler Var

Pubg, oyuncuları sevindirecek görsel değişikliklere imza attığı 5.3 sürümünü yayınladı. Çok uzun bir değişiklik listesi var. Dünyaca ünlü Battle Royale oyunu Pubg’de 7.6 GB boyutundaki güncelleme detaylarını inceleyelim.

Kan efekti iyileştirmeleri

Özellikle kan efekti ve vurulma efekt ve kaplamalarında çok büyük değişiklik ve görsel iyileştirmeler var. Kafa atışları (head shot) artık daha net. Kafadan vurma belirgin bir şekilde ayırt edilebiliyor. Karakter bir cisim ya da duvar yakınında vurulduysa duvara kan sıçrıyor ve izi kalıyor. Vurulduktan sonra yaralar daha belirgin hale geliyor. Birini nereden vurduğunuz ayırt etmeniz artık mümkün.

Ayarlarınızı buluta yedekleyin

Bu güncelleme sonrası Pubg’de ayarlarınızı buluta yedekleyebilecek ve başka bir bilgisayardan kullanabileceksiniz. Bunu ayarlar kısmında sağ alt taraftan yönetebilirsiniz. Grafik ayarları, dil ayarları ve envanter karakter işlemesi ayarları hariç tutulmuş.

Pubg’de favori silahınızı seçin

Artık Pubg’de herhangi bir silahı favori olarak belirlemeniz konusunda özgürsünüz. Silah ustalığında sıralama ölçütünü kullanıyor olsanız bile favori olarak belirlediğiniz silah en üstte yıldızlı şekilde görünecektir.

Arayüzde bazı değişiklikler

Pubg oyuncuları belki farketmeyecek ama arayüzde etkili değişiklikler oldu. En önemli değişiklik kış teması. Giriş ekranında kış teması ve bu temaya birlikte uygun bir müzik hakim olacak. Ayrıca HP barı kısmında da çok önemli küçük bir değişiklik gerçekleşti. Aktif olan arttırma simgeleri yanıp sönecek şekilde düzenlendi. Bu şekilde o an etkisinde olduğunuz etkiyi görmemiz mümkün olacak.

Önemli hata düzeltmeleri

Pubg oyuncularının en çok canını sıkan bazı hatalar artık oyunda yok. Örneğin 6x dürbündeki sarsıntı sıkıntısı çözüldü. DBS atışlarında karakter haraket sıkıntıları giderildi. BRDM’den alınan fazla hasar artık yok. Bağlantısı koyan oyuncu artık havada asılı gibi görünmüyor.

Bazı cisimler oyuncuyu havaya fırlatıyordu. Bu sorun çözüldü. Yine bazı objelerin oyunda takılmalara neden olması sorunu da artık yok. İzleyici Xray modunda görüntüleme sorunu çözüldü. İzleyici modunda artık iyileştirme eşyaları da görünebiliyor.

Silahlar için aynı mermi cephane güncelleme sıkıntısı çözüldü. Cinsiyet deüiştirildikten sonra yaşanan yükleme sorunları çözüldü. Yeni eşya ikonuna sıkıntı artık yok.

Oldukça fazla olan güncelleme notlarına bilmeniz gerekenler Bı kadar daha fazla detay isterseniz kaynağa göz atın.

Kaynal: Technopat

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
FortniteRehber

Fortnite: Ücretsiz Major Mancake Kostümü

Fortnite

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Battle Royale

Ubisoft, sayısız sızıntıdan sonra Project Q'yu resmen duyurdu

Fortnite

Heavy Sniper Rifle Nasıl Bulabilirsiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.