Bulmaca

Happy Wheels Android İçin İndir

Uzun zamandır kendine özgü tarzıyla bilgisayardan tarayıcı ile oynanabilen oyun Happy Wheels, Android için yayınlandı. Dünya çapında bir çok kişinin merakla beklediği, fizik kuralları tabanlı bulmaca oyununu şimdi indirebilirsiniz. Happy Wheels hakkında bilgisi olamayanlar için kısa bir tanıtım yapmak yerinde olacaktır.

Happy Wheels

Oyunun PEGI16 yani (PEGI 16 : Oyun içerikleri daha belirgin ve bir kademe daha fazla olarak cinsel içerik, tütün ve uyuşturucuya özendirme ve daha kötü bir dil ile argo içerikleri ihtiva eder.) olduğunu belirtelim. Yani belirli bir yaşın üzerindekiler için uygun olduğunu unutmayın. Bunu belirtmek gerekiyor çünkü oyunda çok fazla kan görülüyor. Evet, hala bir bulmaca oyunu.

Reflekslerinize dayalı bulmaca oyunu olarak tarif edilebilecek oyunda sizin için önceden belirlenmiş özgün karakterlerle engellerle doldurulmuş platformu aşarak bitişe varmaya çalışıyorsunuz. Her türlü kesici delici aletle donatılmış yoldan aracınızı bitişe ulaştırabilecek misiniz?

Oyunun fizik kurallarına dayalı olduğundan bahsettik. Yer çekimi ve özellikle eklenmiş özellikler fizik kurallarını alt üst eden çeşitli bölgeleri oyun içinde bulabilirsiniz. Örneğin aracınıza aniden hız kazandıracak yollar, aşağıdan yukarıya hava püskürtüp fırlamanızı sağlayacak kısımlar gibi. Bu platformda engeller de sizi kesip biçerek durdurmaya çalışıyor.

Happy Wheels Android

Bu sürümde 60 farklı bölüm bulunuyor. Bilgisayar sürümüne baktığımız zaman daha fazla bölüm ve karakter görmek mümkün ama oyunun yeni olduğunu unutmayın. Yakın zaman içinde geliştirileceğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca bilgisayar sürümünde oyuncular kendi hazırladıkları bölümleri de diğer oyuncuların oynayabilmesi için yayınlayabiliyordu. Android sürümünde sanırım bu özellik sonradan eklenecek.

Happy Wheels Android İndir

Happy Wheels
Happy Wheels
Geliştirici: James Bonacci
Fiyat: Ücretsiz
‎Happy Wheels
‎Happy Wheels
Geliştirici: Jim Bonacci
Fiyat: Ücretsiz+

Kaynak: Happ Wheels Web Sitesi

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
BulmacaMacera

Sherlock Holmes: Chapter One İncelemeleri Oldukça Olumlu

BulmacaRehber

Kelime Savaşı Arkadaş Ekleme

Bulmaca

Yeni Bulmaca Oyunu Railway Canyon 13 Temmuz'da Yayınlanacak

BulmacaPC

Tetris Effect Artık Oculus Quest'ten Oynanabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Desert Mobile En İyi Sınıf