Bulmaca

Lupy Games Overthink, Beyin Aktivitesi İçin Harika Bir Bulmaca Oyunu

Her zaman popüler olan oyun türü bulmaca oyunları, eğitici, öğretici ve dikkat toplayıcı özellikleriyle insanların ilgisini çekiyor. Bu oyunlardan bir tanesini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Lupy Games Overthink harika bir bulmaca oyunu. Oyunun adı Overthink ve Lupy Games isimli bir oyun sitesi üzerinden oynanıyor. Tarayıcı üzerinden oynayabildiğiniz Lupy Games Overthink’i biraz irdelyelim.

Lupy Games Overthink nasıl oynanır?

İlk önce siteden Overthink oyun sayfasını açınız. Oyunun yüklenmesini bekleyiniz. Herhangi bir isim veya kayıt gerekmiyor. Oyun yüklendikten sonra küçük bir ekranda oyunu görebilirsiniz. Oyun bir çok bölümü bulunuyor. Bölümler bir birinden zorlu bir bulmaca oyunu kafa patlatacağınız harika çözümler sizi bekliyor.

Oyun 3 platform oynanıyor. Küpleri sağa sola döndürebiliyorsunuz. Arka kısım, yan kısımlar ve ön kısım bulmacaya dahil ediliyor. Çevirmek için A ve D tuşlarını ya da sağ ve sol okları kullanabiliyorsunuz. Oyunda aktif küpler beyaz renk ile belirtiliyor. Pasif küpler gri olarak duruyor ve oyuna etki etmiyor. Ayrıca başlangıç ve bitiş için mavi renk kullanılmış. Oyundaki amacınız mavi rengi bütün beyazların üzerinden geçmek suretiyle birleştirmek.

Lupy Games Overthink Bulmaca Oyunu

Lupy Games Overthink Bulmaca Oyunu

Beyaz renk o şekilde düzenlenmiş ki maviden maviye çizgi çekmek için doğru yolu bulmalısınız ve hiç bir beyaz açıkta kalmamalı. Bu açıdan oyun bazı bölümlerde sizi oldukça zorluyor.

Lupy Gamesi Overthink İpuçları

Oyun sizlere herhangi bir ipucu vermiyor. Sadece o bölüme özel bir yenilik ya da yeni bir hareket varsa onu bildiriyor. Onun dışında her şeyi siz çözmelisiniz. Bir çok bulmaca oyununda bulmacayı nasıl çözebileceğinizle ilgili tıkanan yerlerde ipuçları verilir. Bu oyunda bu konfora ulaşamayacaksınız. Deneyerek çözmelisiniz.

Bunun dışında Lupy Games Overthink puzzle game ‘de ayrıca bulmacayı çözdükten sonra bir sonrakine geçmek için bir buton çıkıyor. Tıklayarak geçebilirsiniz. Ya da alttaki bölümleri simgeleyen kutucuklardan istediğinizi seçerek ilerleyebilir ya da geri dönebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
BulmacaMacera

Sherlock Holmes: Chapter One İncelemeleri Oldukça Olumlu

BulmacaRehber

Kelime Savaşı Arkadaş Ekleme

Bulmaca

Yeni Bulmaca Oyunu Railway Canyon 13 Temmuz'da Yayınlanacak

BulmacaPC

Tetris Effect Artık Oculus Quest'ten Oynanabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Happy Wheels Android İçin İndir